Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt Kalina 25 poena uz samo jedan promasaj iz igre...veliki car...

 

Moraju mu povecati ugovor posto koliko znam prima skoro pa najmanje u timu.

Na šta troši tih 200 hiljada evra u Beogradu?

Link to comment

Bravo Zvezda. Jedna od najbitnijih utakmica za klub, u poslednjih 20 godina. Radonjić vrhunski pripremio (skoro sve što sam napisao da treba da uradi je i uradio). Jedini bag je bio kad je dozvolio da mu početkom 4/4 igraju Jović i Blažič spolja, kad nismo imali nikakvu ideju.

 

Nevoljko moram reći, svaka čast Partizanu. Odbijaju da umru. Morali smo da odigramo jednu od najboljih napadačkih utakmica u sezoni, da bi ih pobedili. Ne volim ih (understatement), ali respect...Ajmo sad završiti ovo u 4.

+1

Link to comment

Moram da prokomentarišem, pošto sam kenjao nakon 1/2. Sreten Radović je jedan od najboljih sudija koje sam ikada gledao. Belošević je takođe odličan. Ali je činjenica da su preterali sa sviranjem. Prve dve utakmice su recept kako sudjenje treba da izgleda.

OK, ali ova utakmica veceras nije bila kao prve dve.... Zvezda je bila mnogoooo agresivnija i to jos od prve sekunde, sto ima za posledicu da se mnogo svira. Po meni su sudije imale kontrolu nad utakmicom cak i u trenucima kad su igraci gubili nerve i pravili jake faulove. Njihove odluke nisu odlucile utakmicu

Link to comment

OK, ali ova utakmica veceras nije bila kao prve dve.... Zvezda je bila mnogoooo agresivnija i to jos od prve sekunde, sto ima za posledicu da se mnogo svira. Po meni su sudije imale kontrolu nad utakmicom cak i u trenucima kad su igraci gubili nerve i pravili jake faulove. Njihove odluke nisu odlucile utakmicu

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...