Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

+1

 

ta petorka je bila muka ziva, ne samo ta dvojka nego i tejic na 4, mozda cak i lazic. partizan odbija da umre kako je odbijala zvezda u prosloj utakmici. ako nista drugo, bar ste strane gledamo da dva vrhunska fajterska tima.

 

ali kalinic, tamo oko nove godine sam rekao da bih bio jako iznenadjen da ostane u zvezdi i nepredje u vrhunski evropski tim, sad sam jos vise ubjedjen u to.

 

Ja sam oduševljen Kalinićem. Ovo što on igra je fantazija. Luka danas pokidao Mačvana.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

ako, zasluzili smo da se radujemo, ne znam da je iko patio ko navijaci kkczv.

 

inace, ovo nije jos gotovo. ne umemo nikako da odrzimo fokus kad pomislimo da smo zavrsili posao.

dva puta +1

Link to comment

Mislim da nisam bio ovako sretan zbog sporta još od polufinala SP u basketu sa Francuzima. 

Malo jer mi je bilo frka jer se iskreno bojim ovog Partizanovog ratničkog pristupa i Vujoševićeve motivacije gde se mi nismo najbolje snašli u drugoj, a delom zbog Dula, Pavlovića i Mačvana, ne mogu očima da ih gledam, iako je ovaj treći igračina samo takva. Skoro da želim da se igra peta u pioniru, mislim da bi ih uništili, sa ovim pristupom, naravno.

Link to comment

Mislim da nisam bio ovako sretan zbog sporta još od polufinala SP u basketu sa Francuzima. 

 

Malo jer mi je bilo frka jer se iskreno bojim ovog Partizanovog ratničkog pristupa i Vujoševićeve motivacije gde se mi nismo najbolje snašli u drugoj, a delom zbog Dula, Pavlovića i Mačvana, ne mogu očima da ih gledam, iako je ovaj treći igračina samo takva. Skoro da želim da se igra peta u pioniru, mislim da bi ih uništili, sa ovim pristupom, naravno.

ajoj ne lupaj. vidis koliko su bili opusteniji veceras, samo nam treba peta pred nasom publikom.  naopako

 

 

ne znam dal je do radonjica, ali ko god da ih je psiholoski spremio za ovu utakmicu, svaka mu cast, sa mnogo manje grca i mnogo vise samopouzdanja su igrali

Edited by pbg12345
Link to comment

jbt Kalina 25 poena uz samo jedan promasaj iz igre...veliki car...

 

Moraju mu povecati ugovor posto koliko znam prima skoro pa najmanje u timu.

Link to comment

Jedan off indirektno vezan za utakmicu:
 

Danas sam pricao sa covekom koji je instruktor i konrolor na FIBA i ULEB takmicenjima i pitao ga ko su najbolje sudije u Evropi/na svetu. Rekao mi je da postoji "nezvanicna" lista i da na toj listi je Ika Belosevic broj 1, a Sreten Radovic na mestu broj 5..... obojica su sudili veceras i po meni odradili odlican posao s obzirom na specificnost utakmice 

Link to comment

Jedan off indirektno vezan za utakmicu:

 

Danas sam pricao sa covekom koji je instruktor i konrolor na FIBA i ULEB takmicenjima i pitao ga ko su najbolje sudije u Evropi/na svetu. Rekao mi je da postoji "nezvanicna" lista i da na toj listi je Ika Belosevic broj 1, a Sreten Radovic na mestu broj 5..... obojica su sudili veceras i po meni odradili odlican posao s obzirom na specificnost utakmice 

 

Moram da prokomentarišem, pošto sam kenjao nakon 1/2. Sreten Radović je jedan od najboljih sudija koje sam ikada gledao. Belošević je takođe odličan. Ali je činjenica da su preterali sa sviranjem. Prve dve utakmice su recept kako sudjenje treba da izgleda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...