Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravoucenije za pojedine zvezdase na forumu: ne isplati se biti malodusna pizda.

 

partizanima svaka cast. drzali su su sve do kraja, iako je zvezda igrala fenomenalno, na cistu zelju.

 

radonja veceras najzad kako treba, par sitnih propusta ali odlicno, odlicno pripremljena i jako dobro vodjena tekma.

 

kalinic bog, dzenkins i mitrovic takodje. i ostali su imali dobre epizode bas kad je trebalo. vrhunsko uzivanje + pobeda. ne moze bolje od toga :)

Edited by ikar
Link to comment

Bravo Zvezda. Jedna od najbitnijih utakmica za klub, u poslednjih 20 godina. Radonjić vrhunski pripremio (skoro sve što sam napisao da treba da uradi je i uradio). Jedini bag je bio kad je dozvolio da mu početkom 4/4 igraju Jović i Blažič spolja, kad nismo imali nikakvu ideju.

 

Nevoljko moram reći, svaka čast Partizanu. Odbijaju da umru. Morali smo da odigramo jednu od najboljih napadačkih utakmica u sezoni, da bi ih pobedili. Ne volim ih (understatement), ali respect...Ajmo sad završiti ovo u 4.

Link to comment

strasno kako je losa zvezda cim da mora da se muci sa ovako rahljavim partizanom. bili smo bolji jer zvezda nema pavlovica.

 

jos jedan megdan i praznik dobre kosarke. 

Link to comment

Povratak povratka otpisanih u reziji Radonjare. :s_dj:

ha ha, jedva si docekao, a posle druge si se oglasavao na topicu fk radnicki nis. :D

 

ako, zasluzili smo da se radujemo, ne znam da je iko patio ko navijaci kkczv.

 

inace, ovo nije jos gotovo. ne umemo nikako da odrzimo fokus kad pomislimo da smo zavrsili posao.

Edited by ikar
Link to comment

Ja ću srčku da dobijem od ove serije, jbt. Nadam se da završavamo sutra, bolji smo. Ovaj Partiyan je retko odvratna ekipa, ali ne može na silu.

Link to comment

Bravo Zvezda. Jedna od najbitnijih utakmica za klub, u poslednjih 20 godina. Radonjić vrhunski pripremio (skoro sve što sam napisao da treba da uradi je i uradio). Jedini bag je bio kad je dozvolio da mu početkom 4/4 igraju Jović i Blažič spolja, kad nismo imali nikakvu ideju.

 

Nevoljko moram reći, svaka čast Partizanu. Odbijaju da umru. Morali smo da odigramo jednu od najboljih napadačkih utakmica u sezoni, da bi ih pobedili. Ne volim ih (understatement), ali respect...Ajmo sad završiti ovo u 4.

+1

 

ta petorka je bila muka ziva, ne samo ta dvojka nego i tejic na 4, mozda cak i lazic. partizan odbija da umre kako je odbijala zvezda u prosloj utakmici. ako nista drugo, bar ste strane gledamo da dva vrhunska fajterska tima.

 

ali kalinic, tamo oko nove godine sam rekao da bih bio jako iznenadjen da ostane u zvezdi i ne predje u vrhunski evropski tim, sad sam jos vise ubjedjen u to.

 

i da, ovo je sve samo nije gotovo.

Edited by Timmi
Link to comment

Cestitke zvezdi, od amera ocekujes da budu dobri, tako da svaka cast za igru Kalinica i Mitrovica veceras

pa i nije vilijams bio posebno dobar. u njemu iammo prilicno rezervi za nastavak serije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...