Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrali su zonu kad se vratio na parket, a to je odlično rešavao Luka sa high posta - bar tu nije problem što ga ne koriste dovoljno.

 

BTW što se tiče onih ranijih primedba o zalaganju - evo ni danas ne uspeva da izbori neke idealne pozicije, ali razlika je u tome što mu danas i tako daju loptu a onda odbrana Partizana pomahnita u pokušajima da ga zatvori, što se za sada rutinski koristi. 

 

Nadam se da si u 1/4 video koliko su primedbe o zalganju bile tačne.

Link to comment

Radonja je odlično pripremio utakmicu, nema šta. Vrhunski smo igrali, a samo je +7, to je ono što me brine. Jesmo bolji, ali to ne znači ništa. Dovoljno je da vežu neku seriju, publika, voda u u ušima. Ne treba odustati od Bobija, što mi se čini da smo uradili u 2/4.

ma nema problema u napadu, dali smo 50 poena vecinom iz odlicnog protoka lopte. problem sto na drugoj strani partizan zivi na slobodnim bacanjima, inace ne bi vidjeli kos. ne razumijem ljubavni odnos aba sudija i macvana i sta treba da uradi retardirani pecaros da dobije namjernu/tehnicku gresku u ovoj seriji.

Link to comment

Milosavljević sačuvao Partizan u par zadnjih minuta .

 

Utisak u pp je Dangubić i ona 3 faula, ne znam šta da mislim o dečku. Ajde ona 2 ali onaj treći.

Link to comment

Radonja je odlično pripremio utakmicu, nema šta. Vrhunski smo igrali, a samo je +7, to je ono što me brine. Jesmo bolji, ali to ne znači ništa. Dovoljno je da vežu neku seriju, publika, voda u u ušima. Ne treba odustati od Bobija, što mi se čini da smo uradili u 2/4.

nismo odustali od bobija, prosto su se otvarale druge opcije.

 

kalinic je bio stvarno fantastican, niko osim vilijamsa nije bio los.

 

tepic nam pravi puno problema. bez njega partizanova se igra svodi na draganovo 1 na 1 i makijevo guzenje. ja bih u drugo krenuo sa jovicem i vilijamsom i jovica bih stavio na teparu. decko je vanserijski odbrambeni igrac.

Link to comment

Milosavljević sačuvao Partizan u par zadnjih minuta .

 

Utisak u pp je Dangubić i ona 3 faula, ne znam šta da mislim o dečku. Ajde ona 2 ali onaj treći.

ono sto je meni najcudnije je sto je posle prva dva za dva minuta pogledao ka klupi i cini mi se dobio amin da nastavi dalje da pritiska, ne razumem zasto je morao biti toliko agresivan na prenosu lopte na samom pocetku

 

 

 

dok kalinic sabija napred jer po prvi put ne mora da igra i cetvorku i da brani macvana

Edited by pbg12345
Link to comment

ono sto je meni najcudnije je sto je posle prva dva za dva minuta pogledao ka klupi i cini mi se dobio amin da nastavi dalje da pritiska, ne razumem zasto je morao biti toliko agresivan na prenosu lopte na samom pocetku

 

Radonja ja mislim insistira na pritisku na ivici faula kod svakog zivog prenosa lopte

Link to comment

ma nema problema u napadu, dali smo 50 poena vecinom iz odlicnog protoka lopte. problem sto na drugoj strani partizan zivi na slobodnim bacanjima, inace ne bi vidjeli kos. ne razumijem ljubavni odnos aba sudija i macvana i sta treba da uradi retardirani pecaros da dobije namjernu/tehnicku gresku u ovoj seriji.

 

Upravo.

 

btw, retard je Kalinića prozivao za krivo lice. Dno ljudsko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...