Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

odvratniji tim Partizana mislim da nikada nisam gledao. a onaj idiot na klupi ce me naterati da zamrzim Partizan jebote. kakva je to igra, pa onda ponasanje, pa to je jebeno suludo. sto je najgore, idiota cemo morati da trpimo boga pitaj koliko jos... za povracanje samo.

 

gori od njega je doduse Blazic. posle one namerne na Macvanu zaista sam poceo da mislim da on zeli da povredi igrace Partizana. pa jebemu mater, kada sprecavas kontru na svojoj polovini, onda ne lupas sekiricu s ledja, sve na milimetar od face coveka... i sta da je i njega zakacio po glavi, jel bi i onda bilo "slucajno, u zaru borbe"? stoka jedna odvratna. *ovde cu ocutati sta mu zelim, jer se sam sebi ne svidjam kada pomislim na tako nesto*

 

a gori i od Vujosevica i od Blazica je Pavlovic. nema boga, a ima debilcine na klupi pa ce odigrati do kraja sezone u Partizanu. a to mi je gore nego bilo kakav rezultat. draze bi mi bilo da nas izbace iz svih takmicenja i da zapecatiraju klub nego da on odigra jos sekund u crno belom

 

posebna nagrada su vujosevicevci iz redova Cigana sa foruma. posle 3 minute, nakon sto je Zvezda usla u tekmu sa zeljom da se ozbiljno pobiju ako treba i da prave faulove na svakih 3-4 sekunde, pa sta dosude, dosude, ovde je vec krenula prica kako su pokradeni. jebote... jedina razlika je da jos nisu pretili sudijama, ali to je valjda samo sto ih ovi necuju. inace ne sumnjam da im zele sve najgore. sramota za forum sto ima takve clanove.

 

a sudijama svaka cast. Belosevic pokazao da je 1™ svetski car kada je ovakvu utakmicu, gde su oba tima maksimalno provocirala zivce sudijama, priveo kraju. i sve usput uspevsi da nikoga ne osteti.

 

jebem ti kosarku, a jos vise samog sebe kada me ovo sve nervira...

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

akojonov faul nije u rangu druga dva poteza sa snimka. 

 

Ali ovo nabijanje čini mi se Pavlovića u leđa Jenkinsa nakon tog faula bi moglo bit.

Link to comment

 

gori od njega je doduse Blazic. posle one namerne na Macvanu zaista sam poceo da mislim da on zeli da povredi igrace Partizana. pa jebemu mater, kada sprecavas kontru na svojoj polovini, onda ne lupas sekiricu s ledja, sve na milimetar od face coveka... i sta da je i njega zakacio po glavi, jel bi i onda bilo "slucajno, u zaru borbe"? stoka jedna odvratna. *ovde cu ocutati sta mu zelim, jer se sam sebi ne svidjam kada pomislim na tako nesto*

 

 

Koliko cesto kad gledas basket vidis sekiricu da se zaustavi kontra,a koliko cesto udaranje pesnicom u stomak bez lopte? Pritom je i jedno i drugo sankcionisano kao identican prekrsaj.

Link to comment

@pacey: Pa nije, ali ta sekvenca je sigurno tu više zbog poteza Pavlovića koji protrčava posle faula i pokušava da nabode Jenkinsa. 

 

Ako sutra kojim slučajem Zvezda ode na 10-15 razlike u drugom poluvremenu, sasvim je moguće da gledamo neki ozbiljniji pokušaj fajta ili bar demonstrativno povlačenje u svlačionicu, čisto da se sudije dozovu pameti do lokalnog plej-ofa.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sta god i kako god da se desi u ovoj seriji ovaj Zvezdin tim jednostavno ima muda do poda i to je razlog i Vujosevicevog divljanja na KZS i ovog klipa iz prethodnog posta. Po prvi put posle ko zna koliko vremena nismo mi bili taj tim koji je prvi popustio pod pritiskom i to je sad domaci zadatak koji Doolence treba da uradi a obicno ih je zadavao drugima.

 

Mozete vi da se zajebavate s Radonjicem koliko god hocete ali imam neki utisak da ce svim kriticarima na kraju sezone covek da pokaze kitu i da ode u neku ACB ligu da unapredjuje zanat, dok cemo mi da nadjemo neku drugu zrtvu da na njoj ostrimo nase forumsko trenersko umece. 

Link to comment

Ljudi, ostavite se igraca. Neki igraci kao sto je, na primer, Tepic nece popiti nista iz Dooletove case zuci, a neki ce se primiti kao cestitka jer imaju za sirinu sake manje celo od dobrog Tepare. Ovo sto Vujosevic godinama radi je vrlo, vrlo problematicno, samo sto je do sada uglavnom pobedjivao i dominirao pa je imao carte blanche za svoje ponasanje kod ogromne vecine navijaca Partizana. Taj covek, otkako se ponizen vratio iz Rusije, postao je prsotina najobicnija i dok se pre toga nekako i kontrolisao, sad je hodajuca nesreca u najavi. Vecerasnja utakmica moze biti nesto sto do sada nismo imali prilike da gledamo cak ni u ovoj usranoj zemlji, narocito ako Zvezda pred kraj utakmice bude vodila toliko da se ne moze stici.

Link to comment

Ljudi, ostavite se igraca. Neki igraci kao sto je, na primer, Tepic nece popiti nista iz Dooletove case zuci, a neki ce se primiti kao cestitka jer imaju za sirinu sake manje celo od dobrog Tepare. Ovo sto Vujosevic godinama radi je vrlo, vrlo problematicno, samo sto je do sada uglavnom pobedjivao i dominirao pa je imao carte blanche za svoje ponasanje kod ogromne vecine navijaca Partizana. Taj covek, otkako se ponizen vratio iz Rusije, postao je prsotina najobicnija i dok se pre toga nekako i kontrolisao, sad je hodajuca nesreca u najavi. Vecerasnja utakmica moze biti nesto sto do sada nismo imali prilike da gledamo cak ni u ovoj usranoj zemlji, narocito ako Zvezda pred kraj utakmice bude vodila toliko da se ne moze stici.

 

daj bre nemoj da zajebavas. sta moze da uradi? ako zvezda bude vodila pred kraj on jedino moze da izvede igrace napolje i to je automatski 20 - 0 . ne razumem sta ocekujes? da izvuce neki noz i pocne da juri igrace ili sudije po terenu? nemojmo preterivati.

 

edit: e da, cestitke na zasluzenoj pobedi. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

daj bre nemoj da zajebavas. sta moze da uradi? ako zvezda bude vodila pred kraj on jedino moze da izvede igrace napolje i to je automatski 20 - 0 . ne razumem sta ocekujes? da izvuce neki noz i pocne da juri igrace ili sudije po terenu? nemojmo preterivati.

 

Moze da uradi svasta, u hali ce vecinom biti oni koji se primaju na svaku njegovu budalastinu. Nadam se da ce biti dosta zandarmerije oko terena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...