Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne, jasno je. Samo sam iznenadjen sta napisa. I kako opet dodje do Drobnjaka :o

 

 

Kako si iznenadjen? Pa mi ne bi izgubili tu seriju da Drobnjak nije dao iz auta, isto kao sto vi ne bi izgubili da nije becki konjusar nabio nokat u oko Nikolici. 

 

Jel tako?

 

:jerry:

 

I tako imamo temu, zli Jaka, umesto da pricamo kako je moguce da je sa ovom ogromnom razlikom u klasama i kvalitetu na kraju mizerna razlika sa stezanjem bulje do 3 minuta pred kraj. Veceras je sve ispod 20-25 razlike bilo premija za tim koji je izgubio.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahahaha... smesni ste u toj kolektivnoj euforiji gde dosta popadaju maske.. Klasicne forumaske glupe fore i forice. I pre svega ucitavanja.. Vidjeno milion puta.. Idem da spavam, nastavicemo, ne brinite :)

Edited by Timmy
Link to comment

Inace, sutra dobijamo na fizicku spremu. Danas se videlo da smo blizi nego sto je vecina mislila. Da nisu Djenka i Kalinić poludeli bio bi i danas drugaciji ishod.

Edited by teacher
///
Link to comment

Mislim da je to svesno, zbog male rotacije. Protiv Budućnosti smo u poslednju četvrtinu ušli sa nekoliko igrača koji su imali 3 ili 4 faula, a u poslednjih par minuta bez Milosavljevića, Pavlovića i Murića.

 

Verovatno ima i do toga, ali precesto smo im dozvoljavali da se rastrce, a da nismo to sekli malim faulovima, narocito u drugoj cetvrtini. Samo je Jenkins dao barem dva kosa u tom periodu na nepostavljenu odbranu. Falilo je malo vise borbenosti, to se videlo i kod nezagradjenih skokova. Jednostavno nismo navikli da gledamo takav Partizan koji u napadu igra konstantno neke izolacija

Link to comment

Inace, sutra dobijamo na fizicku spremu. Danas se videlo da smo blizi nego sto je vecina mislila. Da nisu Djenka i Krivi poludeli bio bi i danas drugaciji ishod.

ko je krivi?

 

ko ce sutra da prebije bobana ako se milutinov ne oporavi?

Link to comment

Inace, sutra dobijamo na fizicku spremu. Danas se videlo da smo blizi nego sto je vecina mislila. Da nisu Djenka i Krivi poludeli bio bi i danas drugaciji ishod.

Da, na fizicku spremu skoro pa rekreativaca koji su veceras igrali po 35 minuta...

 

I jel mogu da te zamolim da Kalinica ne nazivas Krivi jer to nije u redu?

Link to comment

Hahahaha... smesni ste u toj kolektivnoj euforiji gde dosta popadaju maske.. Klasicne forumaske glupe fore i forice. I pre svega ucitavanja.. Vidjeno milion puta.. Idem da spavam, nastavicemo, ne brinite :)

 

 

Inace, sutra dobijamo na fizicku spremu. Danas se videlo da smo blizi nego sto je vecina mislila. Da nisu Djenka i Krivi poludeli bio bi i danas drugaciji ishod.

Ко је Криви?

Link to comment

A dobro, naš Timi to tako... Onamo kriva faca, ovamo konjska glava, tamo pošalji eskadrilu sa bejzbolkama na kondicionog trenera, ovamo prebiti MVP-a... Ne budimo bukvalisti.

 

Nešto se stvarno nadam da će Milutinov igrati ili da bar da je Radonjić u noći nesanoj uspeo da smisli kako će se prilagoditi tom hendikepu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kako si iznenadjen? Pa mi ne bi izgubili tu seriju da Drobnjak nije dao iz auta, isto kao sto vi ne bi izgubili da nije becki konjusar nabio nokat u oko Nikolici. 

 

Jel tako?

 

:jerry:

 

I tako imamo temu, zli Jaka, umesto da pricamo kako je moguce da je sa ovom ogromnom razlikom u klasama i kvalitetu na kraju mizerna razlika sa stezanjem bulje do 3 minuta pred kraj. Veceras je sve ispod 20-25 razlike bilo premija za tim koji je izgubio.

 

Onaj ko je tebi pre 3 meseca otkrio da postoji kosarka zasluzuje... nesto mnogo nelepo.

Link to comment

opet ti je prvi post u vezi sa bitnom tekmom omiljenog kluba patkometrija? rekao si da ćeš se suzdržavati

Edited by ljakse
Link to comment

Kakva bre patkometrija? Pa ja umirem od zelje da Zvezda opet postane neki faktor u fudbalu, samo da budemo postedjeni Gazinih brililjancija na basketu. Nema to veze sa navijackom provinijencijom.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

A sta da komentarisem kad celu sezonu pricam da nemamo sanse u potencijalnom polufinalu, sto je sinoc samo potvrdjeno. Ne pamtim kad sam bio ovako ravnodusan u pogledu KKP.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ljudi bre, pa on se dečko sam zeza sa tim krivljenjem. A od nekih navijača Zvezde sam čuo da ga zovu tako iz zezanja. Ne znam sto se vređate, ali ako je već tako onda se izvinjavam, nije mi bio cilj da povredim osećanja navijača Zvezde.

 

A osećanja će vam biti povređena na kraju ove serije. Kad će će se naglo promeniti atmosfera ovde i kad ćete izgubiti tu vrcavost i šaljivost. A sad ajdemo još koji krug seiranja. Dočekali ste pet minuta, pa vam teško da se obuzdate, razumem vas :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...