Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

vasilija u medije!

 

:lolol:

 

pa valjda je on već u medijima  :unsure:

 

 

a sada ozbiljno ponavljam, kamo srece da su u medijima pravi profesinalci koji obracaju paznju na detalje, ni ja nisam primetio datum te vesti, mislim da vecina ne bi primetila

 

Kakve veze ima koji je datum, ilustracija stanja Srbije je odlicna.

 

Moglo je ovo i juce da se desi, isto bi bilo. Koji kurac traze kamere i ministar pored tesko obolelog deteta, po kojoj osnovi, koji su motivi (sem zarade na tudjoj nesreci).

 

Poserem se na glavu svakome ko te novine kupi zbog toga sto je na naslovnoj ova scena sa nesrecnim, nesrecnim detetom i zadriglim ministrom. Mi nismo drzava, mi smo tabloid.

pa ima veze. da nismo primetili datum pa mislim da bi nastala erupcija besa zbog te vesti jer bi ona znacila da su, uprkos fijasku sa svojim reklamerstvom koje je za posledicu imalo smrt sedam osoba nastavili po starom i to samo cetiri dana posle tragedije. ovako je samo podsecanje da ta njihova praksa nije od proslog petka

 

i nemas ti toliki kapacitet creva da se poseres svakome po glavi a ko kupuje takve novine, mislim, ogroman je to broj glava :P

 

Edited by Pontijak
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve veze ima koji je datum, ilustracija stanja Srbije je odlicna.

 

Moglo je ovo i juce da se desi, isto bi bilo. Koji kurac traze kamere i ministar pored tesko obolelog deteta, po kojoj osnovi, koji su motivi (sem zarade na tudjoj nesreci).

 

Poserem se na glavu svakome ko te novine kupi zbog toga sto je na naslovnoj ova scena sa nesrecnim, nesrecnim detetom i zadriglim ministrom. Mi nismo drzava, mi smo tabloid.

 

Realno ima. Znamo svi da im je taj "humanitarni PR" modus operandi ali u ovom trenutku uraditi ovako nesto bi bilo degutantno na vise nivoa nego sto se moze i nabrojati.

Link to comment

Ja video na FB profilu drugarice vest i opštu pljuvačinu po njima u komentarima, pa preneo bez da pogledam datum, iskreno. Obično pogledam, al' od ovih sam spreman da očekujem sve, pa se nisam ni upuštao u to (kao očigledno ni ona). Još jednom izvinjenje svima.

Link to comment

 

:lolol:

 

pa ima veze. da nismo primetili datum pa mislim da bi nastala erupcija besa zbog te vesti jer bi ona znacila da su, uprkos fijasku sa svojim reklamerstvom koje je za posledicu imalo smrt sedam osoba nastavili po starom i to samo cetiri dana posle tragedije. ovako je samo podsecanje da ta njihova praksa nije od proslog petka

 

 

Realno ima. Znamo svi da im je taj "humanitarni PR" modus operandi ali u ovom trenutku uraditi ovako nesto bi bilo degutantno na vise nivoa nego sto se moze i nabrojati.

 

 

OK, to stoji.

 

Samo kazem da je degutantno u svakom slucaju. Dete koje ima napade, otac kojiem "je pozlilo", ministar/govno (cuo sam da je zlo od coveka od par ljudi koji ga poznaju) koji kupuje sebi neke poene unoseci dete u avion, pa zar treba da se srusi neki helikopter da bi to bilo degutantno (na vise nivoa)?

Edited by Caligula
Link to comment

@caligula

 

vidis, dok se nije srusio helikopter, reakcije na te pr marifetluke su bili podsmeh, smejuljenje, ruganje i slicno. posle rusenja helikoptera reakcije su uglavnom bes, gadjenje i slicno. bitna razlika u reakcijama

Edited by Pontijak
Link to comment

OK, to stoji.

 

Samo kazem da je degutantno u svakom slucaju. Dete koje ima napade, otac kojiem "je pozlilo", ministar/govno (cuo sam da je zlo od coveka od par ljudi koji ga poznaju) koji kupuje sebi neke poene unoseci dete u avion, pa zar treba da se srusi neki helikopter da bi to bilo degutantno.

 

Jeste degutantno je u svakom slucaju ali manje-vise ne izlazi iz okvira uobicajene aktivnosti politicara svuda na svetu. Istina, vecina to radi u okviru predizbornih kampanja, ko je nama kriv sto su ovi nasi buzdovani u non-stop predizbornoj kampanji. Medjutim, napraviti tako nesto u ovom trenutku bi bilo cisto teranje sprdnje sa poginulima u onom nesrecnom helikopteru i dokaz potpunog odsustva empatije, zdravog razuma, overall ljudskosti i osecaja za realnost. Bilo bi ne samo degutantno vec i glupo, odvratno i politicki stetno po njih same. Cak ni oni nisu toliko glupi.

 

edit: Stalno kasnim za ovim Pontijakom. <_<

Edited by harper
Link to comment

dok se nije srusio helikopter, reakcije na te pr marifetluke je bilo podsmeh, smejuljenje, ruganje i slicne reakcije. posle rusenja helikoptera reakcije su uglavnom bes, gadjenje i slicne reakcije. bitna razlika u reakcijama

 

Malo tužno da su neki morali da izgube život da bi se nivo reakcije od ciničnog podjebavanja podigao na bes i gađenje, al' tu smo gde smo.

Link to comment

dokaz potpunog odsustva empatije, zdravog razuma, overall ljudskosti i osecaja za realnost

 

edit: Stalno kasnim za ovim Pontijakom. <_<

 

na svoju zalost a bogme i strepnju, desice se situacija koja ce nam dati taj dokaz, kada i kakva ce biti situacija, to ne znam

 

ma nebitno kasnjenje, nego ne znam da li si obratio paznju na moj komentar onoga sto si rekao, da si nameran promeniti drzavu boravka, tj moju nesebicnu zelju da ti pomognem u ispijanju svih zaliha maltova jer ionako neces smeti da u novu zemlju uneses vise od jedne flase, grehota je da se baci :lolol:

 

Malo tužno da su neki morali da izgube život da bi se nivo reakcije od ciničnog podjebavanja podigao na bes i gađenje, al' tu smo gde smo.

 

pa oduvek tako bilo. koliko je zivota prekinuto na najbrutalnije nacine i kakvih se sve gadosti desilo i koliko je godina proslo dok se nije nakupilo toliko besa i gadjenja koje je eksplodiralo pre 15 godina i opet, sta je posledica, isto ovo polagano gomilanje te energije besa i gadjenja koje je tek pocelo i ko zna koliko ce se vremena skupljati i kako ce eksplodirati i kada

Edited by Pontijak
Link to comment

na svoju zalost a bogme i strepnju, desice se situacija koja ce nam dati taj dokaz, kada i kakva ce biti situacija, to ne znam

 

ma nebitno kasnjenje, nego ne znam da li si obratio paznju na moj komentar onoga sto si rekao, da si nameran promeniti drzavu boravka, tj moju nesebicnu zelju da ti pomognem u ispijanju svih zaliha maltova jer ionako neces smeti da u novu zemlju uneses vise od jedne flase, grehota je da se baci :lolol:

 

Nisam video. Ako mi upali paljba dolazicu nazad cesto, obecavam da cemo podeliti flasu Lagavulina ili Taliskera. Zalihe su otisle odavno.

Link to comment

Nisam video. Ako mi upali paljba dolazicu nazad cesto, obecavam da cemo podeliti flasu Lagavulina ili Taliskera. Zalihe su otisle odavno.

 

kako je krenulo, ukoliko dolazis cesto seti se da poneses i brasno, pirinac i ostali asortiman humanitarne pomoci jer kako je ovde krenulo, pitanje je vremena kada ce da se realizuje ono o krcagu i vodi

 

a sto talisker ide uz kacamak ili klot pirinac, mmmmmmmm :lolol: 

 

zezam se od muke a ustvari mi osecaj strepnje i teske nelagodnosti konstantno raste, onako tiho, kap po kap, svaki dan, svaki dan :(

Link to comment

Jeste degutantno je u svakom slucaju ali manje-vise ne izlazi iz okvira uobicajene aktivnosti politicara svuda na svetu.

 

 

Ovo (ministar unosi dete u avion) nigde nije zabelezeno. Najdalje sto je dobaceno su skrusene posete bolnicama od onog sto sam video kod stranih politicara.

 

O deci staroj cetiri dana ili detetu pod napadima bolesti a u rukama ministra da i ne govorim. Hocu reci, nisu to uobicajene aktivnosti.

Edited by Caligula
Link to comment

Ovo (ministar unosi dete u avion) nigde nije zabelezeno. Najdalje sto je dobaceno su skrusene posete bolnicama od onog sto sam video kod stranih politicara.

 

O deci staroj cetiri dana ili detetu pod napadima bolesti a u rukama ministra da i ne govorim. Hocu reci, nisu to uobicajene aktivnosti.

apsolutno

ja nigde nisam videla da premijer raznosi decu iz smetova ili deli ćebićetm naokolo

ovo gde ministar unosi mučeno dete u helikopter je dno dna

ako to još negde ima, baš bih volela da vidim

Link to comment

Ovo (ministar unosi dete u avion) nigde nije zabelezeno. Najdalje sto je dobaceno su skrusene posete bolnicama od onog sto sam video kod stranih politicara.

 

O deci staroj cetiri dana ili detetu pod napadima bolesti a u rukama ministra da i ne govorim. Hocu reci, nisu to uobicajene aktivnosti.

 

Ma, kako nije, rade se takve stvari. Naravno, kad ih rade ozbiljni ljudi oni to cine s odredjenim dostojanstvom pa ne bode oci toliko kao kad rade ovi nasi koji su debili i kod kojih svaka aktivnost izgleda groteskno. Na primer, ozbiljan politicar nece unositi bolesno dete u avion ali ce biti tu ispred kamera da ga pomazi po glavi, pozeli sve najbolje, stisne ruku ili rame roditeljima u znak podrske ili tako nesto, ali u sustini poenta svega toga je ista - da se politicar slika u trenucima kad pokazuje da je brizan. Ovi nasi bilmezi i u ovome kao i u svemu drugom preteruju zato sto nisu dovoljno pametni i sposobni da prepoznaju meru, to je sve.

Link to comment

a sada ozbiljno ponavljam, kamo srece da su u medijima pravi profesinalci koji obracaju paznju na detalje, ni ja nisam primetio datum te vesti, mislim da vecina ne bi primetila

 

Ne znam bre, ne radim u medijima, ali prvo što sam primetio posle naslova je datum vesti.

 

To je i inače prvo što gledam kada odem na neku vest preko linka a ne direkno prelistavajući portal sa vestima.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...