Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

Samo da prijavim da smo mi kompletno kao nacija lobotomirani.

 

Svasta su radili poslednjih 25 godina ali ovakva PR perverzija potencijalnog slikanja sa petodnevnom bebom koja se bori za zivot... znam da su bolesni ali ovo je vise od bolesti. 

 

Gadno, gadno, bas gadno na mnogo nivoa.

+++

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam sta da kazem. moram ici malo do komentara da vidim sta drugi misle posto imam mentalnu blokadu

molila bih, pa i nama reci -_-

 

i ako je neko reko dal se sama setila da bi trebalo, ili su je opomenuli.

 

i kad opominju, kako to tachno izgleda :unsure:

Link to comment

" Од 20,15 сати, када је полетео, до 22,31 сат када је Ми-17 нестао са радара, уређај за мерење параметара лета вероватно је забележио неке карактеристике рада мотора и електронике, али је проблем у каквом је стању тај уређај после пада, пошто то није класична „црна кутија”. Осим тога, ми немамо „читач” који омогућава да се са тог уређаја скину параметри лета хеликоптера Ми-17, па смо замолили армију Македоније да нам посуди тај „читач”"

 

Kakva cirkusijada. Čoveka sa 4000 sati leta stavljaš u kanticu koja nema ni propisno održavanje. Ne znam zašto sam se setio simpatičnog brke pilota MIG21 koji i dalje živi kao podstanar a decu školuje kao saradnik na pravljenju letačkih simulacija, i njegove ogorčenosti na VS

Link to comment

i kad opominju, kako to tachno izgleda :unsure:

 

izgleda ohrabrujuce

 

"Gospođo Smajlović..."

"Poštovana gospođo Smajlović..."

"Врло вас поштујем али..."

"Poštovana Ljiljana, žao mi je reći..."

"По цену да будем проглашена за "хејтера"..."

"Поштована госпођо Смајловић,...објективан посматрач догађаја не може да се отме утиску да

,,,"

"Ne volim posrbljene strane reči pa..."

"Gospodjo Smajlović..."

"Neprijatno sam iznenadjen ovim tekstom od strane gospodje Smajlovic koju smatram odlicnim novinarom bez dlake na jeziku."

"Iako znam da mi necete objaviti ovaj komentar samo da poucim gospodju Smajlovic da objavljivanje neistinite vesti nema toliko veze sa slobodnim novinarstvo koliko je to u direktnoj vezi sa profesionalizmom. Ali, i neprofesionalni mediji treba da budu slobodni, zato podrska i za Politiku i za Betu." :0.6:

Link to comment

ne znam sta da kazem. moram ici malo do komentara da vidim sta drugi misle posto imam mentalnu blokadu

komentari su uglavnom negativni po nju.

 

EDIT: doduše, tu je i ovo gore navedeno

Edited by djordje geprat
Link to comment

Vise nista ne osecam kad citam ovakve tekstove, ni tugu, ni bes, ni prezir. Samo duboku, duboku rezignaciju i ocaj.

 

nisam još dotle došao :D

Link to comment

nemam reči. čak ni psovki.

 

Bebina porodica bez posete

Petodnevna beba je sahranjena u subotu. Niko od zvaničnika nije bio na sahrani bebe dok su predstavnici lokalne samouprave posetili porodicu.
Iako su bili u Pazaru, porodicu nastradale bebe nisu obišli ministri Bratislav Gašić i Zlatibor Lončar.

 

 

 

Link to comment

18.03.2015

 

 

САОПШТЕЊЕ

 

 

Комисија за испитивање ванредног догађаја, коју је формирао начелник Генералштаба Војске Србије у суботу 14. марта, данас је завршила са радом и поднела извештај.

 

Комисија је имала задатак да утврди околности настанка ванредног догађаја удеса хеликоптера ХТ-48 (Ми-17) и евентуалну одговорност војне организације. У саставу Комисије била су шесторица припадника Војске Србије, експерти у областима релевантним за утврђивање околности настанка ванредног догађаја, од употребе снага, преко одржавања ваздухоплова до оспособљености посаде.

 

По захтеву заменика вишег јавног тужиоца у Београду, Генералштаб Војске Србије предаће извештај комисије за испитивање ванредног догађаја овом истражном органу.

 

Напомињемо да је тачком 20. Упутства о класификовању, извештавању, евиденцији и анализи ванредних догађаја и догађаја у Министарству одбране и Војсци Србије, прописано да „у случајевима када истражни поступак воде надлежни државни истражни органи, право информисања јавности о околностима, узроцима и одговорности за ванредни догађај у Министарству одбране и Војсци Србије је у њиховој надлежности.“

 

Стручна комисија коју је формирао командант Ратног ваздухопловства и противваздухопловне одбране наставља са радом, а извештај ове комисије очекује се 30. марта 2015. године.

 

Link to comment

Koji su to šampioni batice... Uviđaj onolike olupine su okončali za 6 sati a analizu lanca komande za 5 dana. Kapiram da je u pitanju apsolutan svetski rekord.

Link to comment

Koji su to šampioni batice... Uviđaj onolike olupine su okončali za 6 sati a analizu lanca komande za 5 dana. Kapiram da je u pitanju apsolutan svetski rekord.

Ja ne verujem...Jbte kakvi idioti!

E sad ako niko iz vojske ne "lane" negde da je ovo sprdacina i treba da ih jebu!

A naravno da nece!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...