Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

sa "mycity-military" foruma...

 

Policija je nekoliko minuta posle ponoći došla na stadion, sa zahtevom da se popale svetla.

Reflektori na stadinou Crvene zvezde su upaljeni u 00:30, ekipa sa bakljama (kažu da je za navigaciju, se popela na krov oko 00:40)
Reflektori na Partizanovim stadionu su upaljeni nekih 5-10 minuta kasnije. Stadion Čukaričkog odprilike u to neko vreme.

Kontakt sa letelicom je izgubljen oko 22:30

Svetla su pogašena oko 2:30

 

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

dušebni bolesnik upravo dodatno sahranio i bebu i pilote i lekare i popišao se po grobovima.

 

"da nisu odmah krenuli u akciju, neki bi rekli da je to zbog veroispovesti bebe"

Link to comment

Naveo si kao razliku izmedju Raske i Kragujevca vremenske uslove koji su se pogorsavali [od slozenih ka nepovoljnih] kako se islo severno, i onda rekao kako eto nije mogao ni na Surcin, zbog vremenskih uslova. Surcin je superioran u odnosu na Kragujevac ako postoje identicni vremenski uslovi, a cini mi se da je poenta Weeniea da ti uslovi nisu bili identicni. 

 

U svakom slucaju, kao sto je izjavio Bandic, Kragujevac nije bio opcija kada se sagledavala meteoroloska situacija tako da ne moramo vise o tome. Ono sto je meni posle izjava Bandica i Loncara zanimljivo jeste razmatranje Kraljeva, ali ne i sagledavanje meteoroloske situacije Nisa koji ima i aerodrom, respirator i do kojeg se moze brze stici.

Mislim da se ne razumemo.

Na forumu je preovladalo mišljenje ako je mogao u Rašku, mogao je kasnije i u KG.

Ne slažem se da se to može prihvatiti kao sasvim jasno i logično.

Ne tvrdim da nije, jer nemamo ikakve ozbiljne informacije, osim da je gen Bandić odustao od KG-a na osnovu izveštaja koji je dobio.

Nekome je to informacija, nekome laž.

Za mene informacija jer nema druge koja je opovrgava.

Link to comment

jel moze neko ko se razume u helikopter da mi odgovori sledece. naime mene zbunjuje to sto sada sletanje ispada jednako zaguljeno kao sletanje aviona i da treba ne znam kakva, da ne kazem veca vidljivost nego za moderne avione.

mojoj laickoj logici promice da ako je jasno da sleces na livadu i da ne moras da gadjas da izbegnes dalekovod ili kucu ili drvo, zar to sletanje ne bi trebalo da bude maciji kasalj jer se spustas jako malom brzinom - mozes da kontrolises da se spustas prvom brzinom koja nije lebdenje, imas altimetar koji treba da iako ne vidis jasno pokaze na koliko si iznad zemlje, imas uredjaje preko kojih se odrzavas u horizontali ili pod bezbednim nagibom. koje ti tu sad navodjenje treba sem do bezbedne livade sa cistih par stotina metara.

u cemu gresim?

Link to comment

dušebni bolesnik upravo dodatno sahranio i bebu i pilote i lekare i popišao se po grobovima.

"da nisu odmah krenuli u akciju, neki bi rekli da je to zbog veroispovesti bebe"

isuse...

Link to comment

dušebni bolesnik upravo dodatno sahranio i bebu i pilote i lekare i popišao se po grobovima.

 

"da nisu odmah krenuli u akciju, neki bi rekli da je to zbog veroispovesti bebe"

 

Postoji li zakon po kome psihicki bolestan covek ne moze da obavlja funkciju premijera?

Link to comment

sutra ce verovatno dodati da je posebnim ukazom stavio pilota bebine veroispovesti u helikopter da u slucaju nesrece ne bude pala ljaga na ceo narod ako bi on bio druge veroispovesti zato sto je ubio bebu bebine veroispovesti

Edited by yolo
Link to comment

dušebni bolesnik upravo dodatno sahranio i bebu i pilote i lekare i popišao se po grobovima.

 

"da nisu odmah krenuli u akciju, neki bi rekli da je to zbog veroispovesti bebe"

 

Posle se prica o preterivanju kada se govori o tome da politicari na vlasti zele da ih gradjani posmatraju na odredjeni nacin, da stalno razmisljaju i donose odluke imajuci to u vidu, i kako ce to uticati na samu istragu i mogucnost da saznamo istinu. Nema veze sto mozda ne bi krenuli u akciju zbog nepovoljnih uslova, bitno je da bi neki rekli da je razlog veroispovest bebe. Ludilo.

Edited by reg
Link to comment

dušebni bolesnik upravo dodatno sahranio i bebu i pilote i lekare i popišao se po grobovima.

 

"da nisu odmah krenuli u akciju, neki bi rekli da je to zbog veroispovesti bebe"

 

Ne zajebavaj.

 

Odakle ovo?

Link to comment

Mislim da se ne razumemo.

Na forumu je preovladalo mišljenje ako je mogao u Rašku, mogao je kasnije i u KG.

Ne slažem se da se to može prihvatiti kao sasvim jasno i logično.

Ne tvrdim da nije, jer nemamo ikakve ozbiljne informacije, osim da je gen Bandić odustao od KG-a na osnovu izveštaja koji je dobio.

Nekome je to informacija, nekome laž.

Za mene informacija jer nema druge koja je opovrgava.

У праву си. Сад командант авијације лично одређује где ће ко да слети, на основу извештаја који је у суштини непотребан, јер у Србији војни хеликоптер може да слети само на Николу. Теслу.

Зато су нас ваљда Американци само бомбардовали, а не и окупирали - нису имали где да слете.

А некад... вољти Газиместан, вољти Хиландар....

Link to comment

 

Nije mogao na Surčin evidentno zbog magle. Za maglu su morali da znaju unapred da će predstavljati problem.

 

Ako su Beograd izabrali kao destinaciju znajući da magla može da bude problem, za to neko mora da odgovara. 

 

Ako su Beograd izabrali kao destinaciju jer nisu znali za maglu, i za to neko mora da odgovara.

 

 

 

Апсолутно си управу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...