Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

postoji razlika između pičanja o suđenju i besomučnog tupljenja na tu temu pre, tokom i posle svake utakmice. smara.

 

 

Naravno da nije problem, ali mislim da ces se sloziti da je prica o sudjenju besmislena ako unapred proglasis sudije marionetama jednog coveka.

 

No problem. Ja samo želim da zadržim pravo da nazovem neko  sudijsko sranje pravim imenom, kad ga vidim. Konkretno sranje - zavere i slične mambo džamboe ne komentarišem.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

plus minus ne laže obično

 

kalina plus 18, jović plus 9

 

milutinov minus 10, murić minus 10, andrić minus 12, najveći plus mačvan 5

 

zvezda 8 više skokova ali partizan više šuteva generalno i onaj rezultat što je bio okačen na kls pogođen skoro u poen samo za drugi tim. bilo je 77:67 za partizan a završilo se 76:67 za zvezdu

Edited by theanswer
Link to comment

+1

 

Dala nije skoro ni uvodio!

 

+1

 

Ni Bezbradicu (osim namenski, da popase onu bananu od Bobija, zna Debeli šta godi igraču). Video je šta je hteo na ovoj tekmi.

 

Nego, je l ima negde zvanična statistika?

Edited by ljakse
Link to comment

Zvanična statistika kaže da je Zvezda imala 7 asistencija, a Partizan celih 5. Moderna košarka.

 

i opet je to nešto što odgovara partizanu, kao i prva utakmica u aba ligi. partizan će teško zvezdu dobiti 90:88 ali nije teško zamislivo da je dobije 67:64 u ovakvoj grind out utakmici. pisao sam to skoro ali me neko proglasio ludim, ne sećam se sad ko :)

Link to comment

Zvanična statistika kaže da je Zvezda imala 7 asistencija, a Partizan celih 5. Moderna košarka.

 

Tačno to me je i zanimalo. Na stranu Partizan, ovo naše večeras je bilo klasično silovanje i zabadanje. Neka prosečna EL ekipa bi nas odvalila stoka razlike sa ovakvom igrom.

Link to comment

+1

 

Ni Bezbradicu (osim namenski, da popase onu bananu od Bobija, zna Debeli šta godi igraču). Video je šta je hteo na ovoj tekmi.

 

Nego, je l ima negde zvanična statistika?

Dobro zapazanje , ne sirite dalje ... nije fer, kad ste vec toliko jaci

...

Link to comment

Tja, realno hrkljus od utakmice bez mnogo cimanja s obe strane, imam utisak da cemo sasvim drugaciji mec gledati sledece nedelje u ABA ligi.

 

Pavlovic je neverovatan igrac, steta je sto se jos pre par godina oprostio od kosarke.

Link to comment

samo da napisem da jovic nije potcenjen igrac. to sto ga potcenjuju neznalice ne znaci ama bas nista.

 

decko nema sut, ali je ostalo dobro do odlicnog. odbrana mu je vrhunska. napisao sam vec jednom - kad su on, dangubic, lazic, kalinic i cirbes istovremeno na parketu, to je pakao za protivnika. steta sto je nas prof. dr. prvo zaboravio dangubu, a posle i kalinu na klupi.

Link to comment

Meni se dopalo kako je Dangubić držao Pavlovića u 2/2. Definitivno ima sve preduslove da bude jeziv odbrambeni igrač.

 

Malo sam gledao statistiku - moralo je ovo sinoć ipak mnogo lakše da izgleda. Kontrola skoka + penali + slični procenti + više ukradenih...Zvezda kao tim mora da nauči da bolje koristi svoje momentume i trenutke kad je protivnik u problemu.

Link to comment

Meni se dopalo kako je Dangubić držao Pavlovića u 2/2. Definitivno ima sve preduslove da bude jeziv odbrambeni igrač.

 

Malo sam gledao statistiku - moralo je ovo sinoć ipak mnogo lakše da izgleda. Kontrola skoka + penali + slični procenti + više ukradenih...Zvezda kao tim mora da nauči da bolje koristi svoje momentume i trenutke kad je protivnik u problemu.

ne valja ta statistika nista. partizan je imao 7 poseda vise, a manje skokova u napadu i vise izgubljenih lopti. kako je to moguce?

 

cenim da je zvezda imala znatno vise od 9 izgubljenih lopti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...