Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Debeli uopste nije prs'o, Debeli nema pleja i centra da bi odigrao egal sa Zvezdom, da ih ima kojim cudom, ovakve utakmice bi izgledale prilicno drugacije. Marinkovic je toliko mlad da za njegov napredak ovakve utakmice nisu nikakvo merilo, Muric se tek vracao posle one povrede, sad ce jos malo da pauzira, Miliutinovu  nema pomoci, takav ce da bude do kraja sezone.

 

Sem 1/4, Debeli vas je spustio na samo 50 poena, sasvim solidno udvajjao Bobija u napadu i potpunio vas sasekao u najvecem delu 3/4 kad je malo falilo da stignemo i prestignemo. Naravno, vratila bi se Zvezda, dobila bi sigurno utakmicu, ali ako stvarno mislite da ste realno jaci 15-20 razlike, ok, neka vam bude.

 

Debeli je, takodje, bio za njegove standarde™ sasvim miran. To samo znaci da je ono cemu se nadao video na ovoj tekmi.

 

Nemoj zajebavati, govorimo o treneru koji je od Slavka Vraneša uspeo da napravi upotrebljivog EL centra i koji je na ludilo i muda dobijao najjače evropske ekipe u Pioniru. A sad ispade da je Milutinov kurton kome nema pomoći, Marinković mlad (a govorimo o igraču koji nas je napunio u prvom derbiju sezone, koji smo mi btw mnogo bolje odigrali nego večeras, i u kome ste nam uterali mnogo više panike nego večeras), a Gagi i Murić se vraćaju iz povreda decenijama. Cedio je on suve drenovine i iz većih balvana od njih, a sad je spao na to da zavisi od toga koliko će intenzivno jednog Sašu Pavlovića boleti kurac da se iscima na tekmi.

Link to comment

daj druže jesi gledao nekad košarku?

 

sviran mu je faul i onda se teatralno bacio na zemlju posle toga, nije baš da je prvi put da se za tako nešto svira tehnička. da je bilo nerešeno, verovatno je ne bi svirali, pošto je bilo 12, onda su svirali.

Šta, da mu nisu možda svirali tehničku zato što se bacio da simulira faul u napadu? Zajebi to, seo je na parket pre nego što su išta svirali, u gužvi sa još trojicom igrača (jedva se videlo šta se desilo jer je kamera pratila loptu). Onda je krenuo da se išćuđava zbog faula i širi ruke, legao unazad i sudije idiotski iskoristile priliku.

 

Taj rezon "nije tehnička pri nerešenom rezultatu, ali pošto Partizan gubi 12 razlike onda jeste" - apsolutno fantastičan. Samo pružaš podršku Harperovoj večnoj kuknjavi na sudije.

Link to comment

Meni je samo zao sudija, dozvolili su poraz tima za koji vatreno navijaju i sad ce morati da se isele iz Srbije :(

 

Zasto? Momci su se trudili maksimalno, uglavnom cim bismo se odlepili i uglavnom preko Kalinica, ali nije lako ispeglati razliku u indeksu od 82:34 a da se to ne vidi. Mislim da ce Doole biti jako zadovoljan performansom svojih igraca, kako ovih u crno-belom dresu tako i ovih drugih. Sad, trebalo je ponesto i odigrati, jebi ga.

Link to comment

Šta, da mu nisu možda svirali tehničku zato što se bacio da simulira faul u napadu? Zajebi to, seo je na parket pre nego što su išta svirali, u gužvi sa još trojicom igrača (jedva se videlo šta se desilo jer je kamera pratila loptu). Onda je krenuo da se išćuđava zbog faula i širi ruke, legao unazad i sudije idiotski iskoristile priliku.

 

Taj rezon "nije tehnička pri nerešenom rezultatu, ali pošto Partizan gubi 12 razlike onda jeste" - apsolutno fantastičan. Samo pružaš podršku Harperovoj večnoj kuknjavi na sudije.

 

:lolol:

 

Pa sam si napisao što je dobio tehničku, to sam ti i ja napisao. 

 

Uopšte neću da pričam o suđenju, nisam hteo pre utakmice, neću ni posle, nije bilo ništa epohalno u tom smislu. A to da sudije jedno sviraju na jednom rezultatu što ne bi na drugom pa to je staro koliko i košarka, a rekao bih i fudbal. Ako to nisi do sad video, šta ja da ti objašnjavam.

Link to comment

@Harper

 

Jebote, neverovatan si. Nevero-jebeno-vatan. Nikada, ali nikada nisam video ni priblizan raskorak izmedju pameti i obrazovanja na jednoj i nesposobnosti da se neke stvari sagledaju iole objektivno na drugoj strani.

 

Jednostavno, proglasio si sve sudije i celu kosarkasku organizaciju Vujosevicevim instrumentom i to je polazna tacka za svaku diskusiju o srpskoj kosarci, aksiom, nesto cime se sve dokazuje, a sto samo ne trazi nikakav dokaz. I kako s tobom raspravljati o bilo cemu sto se barem posredno tice domace kosarke, a da to ne bude mlacenje prazne slame, vrcenje u krug i besomucno ponavljanje miljardu puta iznetih argumenata?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Nemoj zajebavati, govorimo o treneru koji je od Slavka Vraneša uspeo da napravi upotrebljivog EL centra i koji je na ludilo i muda dobijao najjače evropske ekipe u Pioniru. A sad ispade da je Milutinov kurton kome nema pomoći, Marinković mlad (a govorimo o igraču koji nas je napunio u prvom derbiju sezone, koji smo mi btw mnogo bolje odigrali nego večeras, i u kome ste nam uterali mnogo više panike nego večeras), a Gagi i Murić se vraćaju iz povreda decenijama. Cedio je on suve drenovine i iz većih balvana od njih, a sad je spao na to da zavisi od toga koliko će intenzivno jednog Sašu Pavlovića boleti kurac da se iscima na tekmi.

 

Pa nije sve do trenera, ima nesto i do mucenog Nikolice. Covek nema energiju, nema bezobrazlik, nema snagu, pravi glupe faulove vec tri godine, uzasno je plasljiv i nesiguran. Marinkovic je tek napunio 18, mislim, sta ocekujemo - linearno dizanje forme kod klinca koji je prirodno sklon oscilacijama? Ne kapiram kakvo je to "vracanje iz povreda decenijama". Gagi nije igrao godinu dana, igrao je veceras prvu tekmu protiv top 16 EL ekipe, nemam sta da mu zamerim. Vratice se i Edo, to sam siguran.

Link to comment

@Harper

 

Jebote, neverovatan si. Nevero-jebeno-vatan. Nikada, ali nikada nisam video ni priblizno takav raskorak izmedju pameti i obrazovanja na jednoj i nesposobnosti da se neke stvari sagledaju iole objektivno na drugoj strani.

objektivno - nikad bolje sudjenje jel da?

Link to comment

Zasto? Momci su se trudili maksimalno, uglavnom cim bismo se odlepili i uglavnom preko Kalinica, ali nije lako ispeglati razliku u indeksu od 82:34 a da se to ne vidi. Mislim da ce Doole biti jako zadovoljan performansom svojih igraca, kako ovih u crno-belom dresu tako i ovih drugih. Sad, trebalo je ponesto i odigrati, jebi ga.

 

:lolol:

Link to comment

Uopšte neću da pričam o suđenju, nisam hteo pre utakmice, neću ni posle, nije bilo ništa epohalno u tom smislu. A to da sudije jedno sviraju na jednom rezultatu što ne bi na drugom pa to je staro koliko i košarka, a rekao bih i fudbal. Ako to nisi do sad video, šta ja da ti objašnjavam.

Nećeš da pričaš o suđenju, a guraš se da objasniš kako je OK suditi bezveznu tehničku zato što je velika razlika :D Verovatno je OK i što su izmislili da je nagazio aut liniju, pošto nije mogao Mačvan sam da spusti razliku i napravi uzbudljiv finiš?

Link to comment

@Harper

 

Jebote, neverovatan si. Nevero-jebeno-vatan. Nikada, ali nikada nisam video ni priblizno takav raskorak izmedju pameti i obrazovanja na jednoj i nesposobnosti da se neke stvari sagledaju iole objektivno na drugoj strani.

 

:lolol:

 

Covece, uopste nisam gledao utakmicu i nemam pojma kakvo je sudjenje bilo. Ovaj moj post je sastavljen od nekoliko prethodnih postova drugih forumasa, ovih kojima smeta pisanje o sudjenju pre i posle utakmice ali im malo popusti koncentracija dok utakmica traje. Drugim recima - zajebavam se.

 

Uzgred, ne zajebavam se sto se tice navijackog opredeljenja gospode Jovcica i Vojinovica. Vojinovic je pogotovo tezak, tezak grobar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...