Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

plus jako loša odbrana na mačvanu, što smo i očekivali.

 

 

 

Odbrana na njemu je bila bolja nego što sam očekivao. Davao je uglavnom teške šuteve, preko ruke. Ništa poklonjeno (od strane igrača Zvezde).

 

Meni je Pavlović misterija. Igrač sa takvim CV-jem i kvalitetom, a toliko psihički tanak.

 

Na kraju..procenat penala +  kontrola skoka + Blažič (jbg, izgleda da on samo ovakve utakmice treba da igra).

Link to comment
  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Ovo je bilo jedino bitno da vidimo koliko smo im prisli od prosle utakmice. Sad smo negde na pola te razdaljine.

 

Jedino Ok Macvan,odbrana u drugom poluvremenu i Pavlovic u prvom, ostalo za zaborav.

 

Zvezda dobila na duzi roster, imala epizode Vilijamsa na pocetku, Kalinica i Blazica, i savrsenu odbranu Jovica.

 

Pleja da dovedemo kako znamo i umemo.

Link to comment

Potez utakmice - Jakin ulaz i asistencija za Bobija, posle finte bacanja lopte u treći red publike :Hail:

prvi put u zivotu je dodao umjesto da ide do kraja. kad bi to mogao da radi na regularnoj bazi™.

Link to comment

Odbrana na njemu je bila bolja nego što sam očekivao. Davao je uglavnom teške šuteve, preko ruke. Ništa poklonjeno (od strane igrača Zvezde).

 

Meni je Pavlović misterija. Igrač sa takvim CV-jem i kvalitetom, a toliko psihički tanak.

 

Na kraju..procenat penala +  kontrola skoka + Blažič (jbg, izgleda da on samo ovakve utakmice treba da igra).

ne slažem se za mačvana. on ne sme da daje ovoliko poena, bez obzira na sve.

Link to comment

Ne verujem da ćemo dovesti pleja sve i da imamo pare. Vujošević će hteti da pokaže da mogu trofeji da se osvajaju i sa Tepićem i Daloom na kecu i to je to.

U tom slucaju izgubice dva puta po 3:1, u najboljoj varijatni. Edited by Yoda
Link to comment

Ovo je bilo jedino bitno da vidimo koliko smo im prisli od prosle utakmice. Sad smo negde na pola te razdaljine.

Baš je ova utakmica (užasne igre oba tima) reper za bilo šta.

Link to comment

Meni je samo zao sudija, dozvolili su poraz tima za koji vatreno navijaju i sad ce morati da se isele iz Srbije :(

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ne slažem se za mačvana. on ne sme da daje ovoliko poena, bez obzira na sve.

 

Jbg, ima on svoj repertoar rešenja na postu +  pola napada ide na njega. Ali, pogledaj snimak - ne sećam se da je imao više od jednog lakog koša (onaj skok u napadu, gde je Mitrović zaspao).

Link to comment

Meni je samo zao sudija, dozvolili su poraz tima za koji vatreno navijaju i sad ce morati da se isele iz Srbije :(

jbg, dali su sve od sebe  :cry:

Edited by djuras
Link to comment

Ova penal zavrsnica na kraju, garant Tosa igrao plus poene.  :naughty: 

Btw, Kalina im je dva puta naterao momentum, prvo onim gazenjem auta, posle koje u zadnjoj sekundi prvog poluvremena metnuse trojku. Mada se na usporenom nije dobro videlo da li je uopste gazio.

Druga situacija kod one tehnicke, koja takodje ne znam da li je trebala da mu se svira, 3 bacanja i popusena jos jedna trojka posle toga, oba puta na +12.

 

Na Bobiju nisu svirali par puta faul pri skoku, na onom jednom usporenom se tacno videlo da ga lik drzi obema rukama za ramena dok Blazic pravi licnu da isece kontru.  :lolol:

 

Neverovatno kako smo pucali bacanja.  :Hail:

Link to comment

Btw, Kalina im je dva puta naterao momentum, prvo onim gazenjem auta, posle koje u zadnjoj sekundi prvog poluvremena metnuse trojku. Mada se na usporenom nije dobro videlo da li je uopste gazio.

videlo se. nije gazio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...