Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

zvezda je očajna. očajna.

 

sa ovakvom igrom aba liga uopšte nije sigurna.

 

Jeste bilo stegnuto, što je očekivano, ali nije bilo toliko loše. Dva momentuma koja su mogla da nas odvedu na 15+ su propala, svaki na svoj način, ali generalno, mnogo slatka pobeda - cela utakmica od 5-8, tako je nekad Partizan dobijao.

 

Odnos procenta penala jednog i drugog tima govori dosta.

Link to comment

Jaka clutch player. :misko:

 

ja ga obožavam. igrač koji je u stanju do jednog trenutka da bude u utakmici koliko i semafor na tabli, a onda samo poludi i krene da jurca okolo. :Hail: 

Link to comment

Jeste bilo stegnuto, što je očekivano, ali nije bilo toliko loše. Dva momentuma koja su mogla da nas odvedu na 15+ su propala, svaki na svoj način, ali generalno, mnogo slatka pobeda - cela utakmica od 5-8, tako je nekad Partizan dobijao.

 

Odnos procenta penala jednog i drugog tima govori dosta.

to sam baš i ja pomislio.

 

dobra je bila samo prva četvrtina - posle toga nimalo tečnosti u igri, mnogo sitnih gluposti koje ubijaju ritam ekipe. plus jako loša odbrana na mačvanu, što smo i očekivali.

 

inače, totalno rutinska pobeda. velika je razlika u kvalitetu.

Link to comment

Dobro, ne treba zaboraviti da je CZ ušla u utakmicu nakon što je prvi put izgubila 3 utakmice u cugu, a Partizan nakon 9 pobjeda. I onda je nekim čudom Partizan držao glavu iznad vode u 1/4 i 2/4 iako je po kvalitetu CZ trebala da vodi 15-20 razlike. Izboksovana pobjeda protiv najenezgodnijeg protivnika, uz činjenicu da smo svaki napad Partizana na naše vođstvo uspješno odbili. Dobra utakmica za dalji tok sezone. 

Link to comment

Inače baš sada sam zapazio na ovom pregledu na kraju Dangubićev šut sa distance. Lepo za oko, šutnuo je normalno bez guranja lopte i bez skoka unapred. Treba on to mnogo da vežba , valjda napravi neku konstantu od šuta .

Edited by elementary
Link to comment

***

 

sem zvezdinih par minuta krajem prve i pocetkom druge cetvrtine, uglavnom traljava kosarka u nekosarkaskim uslovima.

 

jel postoji neki igrac slican blazicu?

Edited by teacher
***
Link to comment

Možemo da dobijemo Zvezdu samo ako Marjanović ispadne sa faulovima, bude povređen i sl. Imaju dužu klupu i malo igrača koji smetaju, dok mi na izvozu balvana pravimo solidan biznis.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...