Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Deluje da je malo ovih 9 razlike, a opet Partizan promasio 7 bacanja i jeftino prodao najmanje 5 lopti.

 

Malo je 9 razlike, zbog toga što je Zvezda dominirala u skoku, a to baš nije očekivano. U principu, Partizan protiv ove odbrane nema nikakvih rešenja, osim suvog kvaliteta Pavlovića i "kvaliteta" Mačvana da na njemu sude faul. Ukoliko uspostavi uobičajenu kontrolu skoka, Partizan je itekako u igri. 

Link to comment
  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne moza da se parira Zvezdi sa deficitom kvaliteta na pleju i centru. Pritom, promasujemo bacanja (6), oni nijedno; nema nijedne jebene akcije iz tranzicije, izgubli smo nekoliko glupavih lopti u napadu, gde su nam ubacili tri polaganja i trojku iz tranzicije.

 

Ovo u prvom je bilo za -15.

 

nisam ja siguran u taj deficit na pleju,....zvezdini crnci /standardno/ ništa ne pokazuju. Da nije Pavlović imbecil, bilo bi ovde egal. 

Link to comment

prvi naš napad u drugom pol je razlog što je tepić očajan, znači ne šut i ostalo nego ovo, odmah ima pas na milutinova da prenese, on čeka i čeka i čeka i milosavljević na kraju uđe u problem sa vremenom i mora da digne sa 8m

Link to comment

nisam ja siguran u taj deficit na pleju,....zvezdini crnci /standardno/ ništa ne pokazuju. Da nije Pavlović imbecil, bilo bi ovde egal. 

 

оvo kao kad su straji svi liverpulovi crnci sterling

Link to comment

nisam ja siguran u taj deficit na pleju,....zvezdini crnci /standardno/ ništa ne pokazuju. Da nije Pavlović imbecil, bilo bi ovde egal. 

blamiraš se, užasno.

Link to comment

Lepi Laza ga prati u stopu ovim bacanjem po terenu, niti odglumi faul niti ga napravi kao čovek

 

Partizan imao prilike da izjednači nekoliko napada , može da im se obije o glavu .

 

Inače katastrofa košarka.

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...