Jump to content

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bravo Serena :0.6: ,mada je Duda u prvu za ovo djipanje posle pobede.Sarapova sada moze da ide da vristi kod kuce.Svaka joj cast na borbi u finali,ali pretera ga sa urlikanjem.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

serena objasnila ko je mama na wta tour-u, evo sada priča kako je imala siromašno detinjstvo, možda je to onaj x faktor koji joj omogućava da toliko dugo vlada

Link to comment

znači, definitivno više neću gledati ova finala sa serenom

ako me nešto nervira više od marjinog vrištanja, onda je to serenino skakanje na kraju  :puke:

ajde da je neka sićušna, nego kobilletina

 

i kao odjednom jagnje- srecna i razdragana posle onog ratnicki-nadrkanog izraza prethodnih x sati..

a sa onim precrtanim,predugackim i pretamnim obrvama jos gore izgleda,to je taktika zastrasivanja kao oni maorski ragbisti

Link to comment

Jebo mater ako vas ja razumem. Niti je Serena juce pocela da se ponasa drugacije nego ranije, niti je Sarapova odjednom pocela da vristi na terenu. Ako vas nervira nesto od toga zasto uopste gledate njihove meceve? Pricate o dve fenomenalne igracice od kojih jedna lako moze biti najveca igracica u istoriji.

 

Nijedan komentar na mec, samo trkeljisanje price koja nema veze sa tenisom, kao da smo na Fashion TV.

Link to comment

+1

 

Mec je bio skroz ok, dosta kvalitetnih poena od dve najbolje teniserke na planeti. 

 

 

A naravno da nervira vristanje, pa iz tog razloga meceve Sarapove gledam mnogo redje nego sto bih gledao. Ali ovo finale je moralo da se odgleda.

Edited by Timmy
Link to comment

Jebo mater ako vas ja razumem. Niti je Serena juce pocela da se ponasa drugacije nego ranije, niti je Sarapova odjednom pocela da vristi na terenu. Ako vas nervira nesto od toga zasto uopste gledate njihove meceve? Pricate o dve fenomenalne igracice od kojih jedna lako moze biti najveca igracica u istoriji.

 

Nijedan komentar na mec, samo trkeljisanje price koja nema veze sa tenisom, kao da smo na Fashion TV.

ok, sve si u pravu, kritikana mestu itakoto  :D

ali eto, ima i vas koji ćete iskomentarisati tenis

 

elem, svaka čast sereni na njenom tenisu, ali ne spada mi u najlepši ženski tenis svakako

ume ona da istrči, da pogodi lepe uglove i sve to, ali je ipak sve bazirano na snazi

 

ja jedva čekam kada će se pojaviti neka nova kim klajsters, e ona je igrala tenis koji je bio lepota za gledati

lep tenis igra i radvanska, da se rodila u eri drvenih reketa, rasturala bi sve redom

 

tako da eto, verovatno ću poslušati savet i izbegavati serenine mečeve jer da, ona je iritantna i kvarna poprilično

venus je za nju kraljica elegancije i lepog ponašanja

Link to comment

Tacno je da,mislim da sam prvi poceo,se vise pise o "ne volim kod Serene-Sarapove".Da napisem i ono vaznije.Mec bio dobar,meni najbolja dva poena kada je Sarapova servirala na 4:5 u dropm setu i kada je uspela da se izvuce.jednom je pogodila liniju,i Serena joj pljeskala,a drugi put je skratila loptu.Serena se umalo polomi da vrati.

Link to comment

Mene sve oko nje nervira, iskreno. Najviše to što je konfliktna i sklona svađama i besnilu čim stvari krenu nizbrdo.

 

Prisetimo se:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gcUIj5JdYZs

 

Na rezultatima naravno kapa dole.

 

Iako sve rečeno za Serenu stoji, ja sam u ovom youtube slučaju skroz na njenoj strani. Foot-fault je najbenigniji teniski prekršaj, to što su joj nožni prsti 3 santima bliži mreži nego što bi trebalo joj ne daje gotovo nikakvu prednost pri tom servisu. Apsolutno bez veze, to se jednostavno u ovakvim trenucima ne sudi.

Link to comment

Apsolutno bez veze, to se jednostavno u ovakvim trenucima ne sudi.

 

Jbg, ja mislim da svaki prekršaj pravila treba da se sudi u svakom momentu, inače, ne znam gde vodi selektivna primena jasnih pravila ako postane normalno da se u nekom, nebitno kom trenutku nešto ne sudi, jer je eto, neprikladno. To je polufinale US opena, nije turnir veterana. Baš zato i treba da se striktno pridržavaju sudije pravila.

 

A i da je "u pravu", onakav rage... Poprilično neumesno. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...