Jump to content

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Nisam gledao, ali sudeći po komentarima desilo se upravo ono što sam najavio™ pre turnira, prva teška prepreka - loš tenis, pet setova, mučenje... 

 

 

Muski tenis se igra na 5 setova, a ovo je takmicenje na najvisem nivou. Tj. mucenje, u tvom govoru.

 

Retko zadjem ovde, a kad zadjem, svaki put averujem kakvih komentara ima.

Link to comment

Muski tenis se igra na 5 setova, a ovo je takmicenje na najvisem nivou. Tj. mucenje, u tvom govoru.

 

Retko zadjem ovde, a kad zadjem, svaki put averujem kakvih komentara ima.

 

Pogledaj statistike meča pre nego što ne počneš da averuješ. Najbolji teniser sveta nema jedan winer u celom jednom setu (prvi put u karijeri), samo 27 u pet setova. 120 neiznuđenih grešaka obojice. Opšti je utisak da je odigran loš meč, iako se mnogo očekivalo, sa razlogom, imajući u vidu kakvi su im prošli mečevi, takođe u pet setova, takođe na najvišem nivou.

 

Informiši se, ili zalazi malo češće. 

Link to comment

Loš meč. Finale GS je duplo ništa, nije zasluženo jer je na prevaru ostvaren rezultat i glavni sudija je trebao posle prvog seta proglasiti pobedu Wawe zbog fortfaita prvog igrača sveta. Nole nije izašao na megdan, nije pokazao muda i čeličan napad. Ja se sramotim što sam tajvmeč uopšte gledao. Nadam se da će disciplinska komisija diskvalifikovati oba finalista i dodeliti pehar u nedelju na svečanoj ceremoniji Rodžeru Velikom.

Link to comment

Loš meč. Finale GS je duplo ništa, nije zasluženo jer je na prevaru ostvaren rezultat i glavni sudija je trebao posle prvog seta proglasiti pobedu Wawe zbog fortfaita prvog igrača sveta. Nole nije izašao na megdan, nije pokazao muda i čeličan napad. Ja se sramotim što sam tajvmeč uopšte gledao. Nadam se da će disciplinska komisija diskvalifikovati oba finalista i dodeliti pehar u nedelju na svečanoj ceremoniji Rodžeru Velikom.

A i ti neces dobro da prodjesh sa moderacijom - ne kaze se Rodžeru Velikom nego Rodžeru Velikom Lepokosom. 

Link to comment

znači, definitivno više neću gledati ova finala sa serenom

ako me nešto nervira više od marjinog vrištanja, onda je to serenino skakanje na kraju  :puke:

ajde da je neka sićušna, nego kobilletina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...