Jump to content

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Mislim da Novak ovo radi namerno.Kakav je to mec,a da nije u pet setova.Salu na stranu,losom igrom dodje do finala.Mora da odigra barem jedan dobar mec,recimo u nedelju.Nije daleko od isitine da ce ga Novak pregaziti ko plitak potok,ali to cuvam za posle meca.Nisam sujeveran,ali...Ajde prognoza koliko ce da traje mec.Bez pet sati ne priznajem da su igrali  :lolol: Mats je bio prilicno fin prema Novaku,ne znam sta mu bi.

Edited by valter
Link to comment

šta je novak rekao  ?

jel' neko imao ton ?

bio je samokritican

 

ubode tignor

 

 

 

But Djokovic is still Djokovic. Even when he's not the very best version of himself, he usually wins anyway.
Edited by Čutura
Link to comment

jel' jinxovao endija?

Naravno, Endi je favorit, a Stena i njegov dolazak u polufinale je nahvalio kao da priča o Blažu Kavčiću a ne čovjeku koji brani trofej i koji je u posljednjih godinu dana nanizao sve najbolje igrače na svijetu.

Link to comment

Za nas koji smo imali ton,kao sto je Cutura napisao,bio je samokritican.Meni je delovao kao da nije dobio mec.Vise razocarano.Bilo bi dobro sa istrese na Mareju u nedelju.

Link to comment

Meridian izbacio kvote: Djokovic 1.40   Murrey 2.90. Granica 40.5 (1.80 UNDER, 1.90 OVER). Preterano. "Mora" da se odigra na 2.90. Cini mi se da bi OVER "morao" da dodje "lagano".

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam gledao, ali sudeći po komentarima desilo se upravo ono što sam najavio™ pre turnira, prva teška prepreka - loš tenis, pet setova, mučenje... 

 

Neću gledati finale nema tih para :)

Link to comment

Gledam snimak i ipak ću morati ovoj pobjedi da pogledam u zube. Đoković nije igrao taktički dobro i ako ponovi ovu defanzivu protiv Mareja očekuje nas još 5 mučnih i teških setova, kao što je već ovde primjećeno. Nije to ono što je radio u drugoj polovini prošle godine kada je rutinirao i Mareja i Vavrinku kako je stigao. Nadam se da negdje kod sebe ima snimak meča protiv Vavrinke u Londonu tako da može da uporedi sa ovim danas i vidi kako bi to trebalo da se radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...