Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


duda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Rutinski? :D Anderson imao 5 brejk lopti u 11. gemu, ukupno 6 u prvom setu, dok je Nadal uzeo samo 12. gem jer se ovaj raspao psihicki valjda. Da je Kevin uzeo prvi set, Rafica bi bio pociscen ali tu je razlika izmedju tih par najboljih i ostali - psiha.

protiv big servera, ovo je bila potpuno rutinska pobeda

tesan prvi set, pa posle rutina

klasika

 

ništa od bebi feda, odavno je to jasno

muza je stara liska, opasan igrač

 

žao mi sepija

skroz mi je gotivan lik, ume da igra, al' nikako da napravi neki jači rezultat

Link to comment

pa jaci rezultat je sto je izbacio federera  :fantom:

 

kyrgios mi je postao antipatican posle onakvog kurcenja na uso. klinac a vec se siri kao da je neko i nesto u tenisu. 

 

bilo bi bas lepo da andy dodje do finala. i da pobedi ako je to potrebno.

Edited by 189-
Link to comment

pa jaci rezultat je sto je izbacio federera  :fantom:

 

 

bilo bi bas lepo da andy dodje do finala. i da pobedi ako je to potrebno.

pa ok, ali baš zato štoje izbacio feda,zaslužio je da ode dalje pa da u tom smislu napravi jači rezultat

 

zašto bi bilo potrebno da andy pobedi ?

 

novak sutra u večernjem terminu

Link to comment

ko berdic? nije. bar po onome sto sam ga ja gledao sto je doduse malo. siguran servis, dobar u polju ali izlgeda da je na kvotu uticalo to sto nadal ima jedno 50 pobeda za redom protiv berdica. pa ceh ni set nije izgubio do sada. 

Link to comment

Ma ne, već Nadal. Jbt, gledao sam milion njihovih susreta i Berdih je gubio čak i kad je bio bolji za klasu, mentalno su dva svijeta, Nadal mora da je baš loš ako im je ovo odnos snaga.

Link to comment

to je, realno, poklon kvota, koja je verovatno posledica nadalovog mucenja na pocetku turnira, i relativno laganog rasporeda posle.

 

edit

to definitivno  jos nije stari nadal, ali ne bi bilo prvi put da on kako turnir odmice unapredjuje svoju igru, i na kraju dodje do finala/pobedi. mada ja mislim da to ovaj put novak, a mozda i andi nece dozvoliti.

Edited by nenad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...