Posted January 12, 201510 yr Prvi ruski film koji je dobio Zlatni globus posle više od četiri decenije. Kako stvari stoje, verovatno će ovo biti prvi ruski film koji je dobio Oskara posle raspada SSSR-a.
January 12, 201510 yr zar nije varljivo sunce dobilo oskara za strani film, ili ga računaš kao francuza?
January 12, 201510 yr Author Zaboravio sam na taj. Dobro, prvi ruski film koji je dobio Oskara u Putinovoj eri...
January 21, 201510 yr Daleko od toga da se slažem sa svim što je napisano, ali vrlo zanimljiva kritika, koja odskače od percepcije drugih ruskih kritičara.
January 23, 201510 yr Author O-kej, prvo da se još jednom izvinim što sam prevideo da je Mikhalkov dobio Oskara 1994, ali on je baš te godine kada je dobio nagradu američke akademije za film imao i film Anna ot 6 do 18, pa mi se u trenutku šoka zbog nagrade Linklateru sve pobrkalo. Otvarajući topic na ovaj način, naravno, nisam imao nikakvu nameru da se pomalo rugam niti Zvyagintsevu niti Linklateru... Takođe, bilo bi dobro da se košarkaški okršaji širom foruma ne prenesu i na ovaj topik u smislu antagonizma da je litvanac Zemeckis svog junaka Washingtona dobrovoljno poslao u zatvor, dok je svom junaku to rus Zvyagintsev učinio na silu... Inače, što se tiče filma, bezvezno tupljenje, verovatno će dobiti Oskara.
January 23, 201510 yr On 12. 1. 2015. at 15:05, Ajant23 said: Zaboravio sam na taj. Dobro, prvi ruski film koji je dobio Oskara u Putinovoj eri... Jbt Ajante, ko zna koliko si nas puta slagao, ali nije bilo ko da te prepravi. :)
January 23, 201510 yr On 23. 1. 2015. at 21:27, Ajant23 said: Inače, što se tiče filma, bezvezno tupljenje, verovatno će dobiti Oskara. Konačno nešto pametno i od tebe, mislim na film, za Oskara ne znam.
January 24, 201510 yr On 23. 1. 2015. at 22:11, kobni zelaya said: Konačno nešto pametno i od tebe, mislim na film, za Oskara ne znam. Оскар к'о врата.
January 24, 201510 yr Author mala vrata iz zatvora vs. spomenik od betona? koncept ukraden iz beležnice Mr.Blondea za naredni izbor
January 24, 201510 yr On 24. 1. 2015. at 1:50, Ajant23 said: mala vrata iz zatvora vs. spomenik od betona? koncept ukraden iz beležnice Mr.Blondea za naredni izbor Фудбалским речником има више шансе да Специјални не узме ПЛ него ово ремек-дело Оскара.
January 24, 201510 yr Author A, da, ti si mi beše spuštao što moj crnogorac Savićević nije dao dovoljno tvojoj Zvezdi na PTF-u na kome me treba banovati samo zato što je moderator Gervasius Twinkelminkelson crnogorac, pa je tu Moderacija na Sportu iskreirala dosta povoljnih komičnih situacija... Ahahah (znamo i ti i ja da je istina i zabole me što ću da searchujem forum da ti citiram! Zamisli da ti repliciram kao Teacher Eraserheadu, briljantnim poznavanjem gde su postovi)... Edited January 24, 201510 yr by Ajant23
January 24, 201510 yr On 24. 1. 2015. at 2:02, Ajant23 said: A, da, ti si mi beše spuštao što moj crnogorac Savićević nije dao dovoljno tvojoj Zvezdi na PTF-u na kome me treba banovati samo zato što je moderator Gervasius Twinkelminkelson crnogorac, pa je tu Moderacija na Sportu iskreirala dosta povoljnih komičnih situacija... Ahahah (znamo i ti i ja da je istina i zabole me što ću da searchujem forum da ti citiram! Zamisli da ti repliciram kao Teacher Eraserheadu, briljantnim poznavanjem gde su postovi)... Подели са нама Ајанте. Штагод то да је што си узео.
January 24, 201510 yr Author On 24. 1. 2015. at 2:06, porucnik vasic said: Подели са нама Ајанте. Штагод то да је што си узео.
Create an account or sign in to comment