Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lako je sada biti general. Ako sam dobro shvatio u ovoj akciji je poginuo jedan taoc a terorista je ubijen. Ostala trojica su ubijena na pocetku a ne u ovoj akciji. Ocigledno je da je ilo propusta na svim nivoima ali ne bih rekao da su ovi lose izveli ovu akciju. (ovo ocigledno nije jedini nacin na koji su usli jer na drugim snimcima ima eksplozija kojih ovdje nema). 

Link to comment

ovo je najelitnije jedinica francuske policije?

 

dozvolite da budem glupo neumesan u ovom trenutku ali niski zandarmi su za ovo mosad licno.

 

Слажем се.Ови тешко да су прошли неку озбиљнију обуку.

 

 

Mislim da ste previše oštri u kritici; ovde snajperi ne pomažu, mora se na juriš koji je nužno konfuzan.

 

Који црни јуриш,колико сам ја видео док је трајала пуцњава само један полицајац је ушао.

Edited by Блок_64
Link to comment

Mislim da ste previše oštri u kritici; ovde snajperi ne pomažu, mora se na juriš koji je nužno konfuzan.

Toliko konfuzan da prvi policajac, sa štitom, prelazi liniju vatre (rekao bih da ga je neko od njegovih i pogodio, čini mi se da je pao), a ovi s desne strane pucaju kroz vrata? Na kraju, momenat kad ovaj ludak trči ka njima, pogledaj gde im je upereno oružje.

Link to comment

Nego, ne vidim da je bilo reci o zeni koju su postedeli prvog dana - nesto kao 'perfektan francuski', "mi ne ubijamo zene" i "da citash Kur'an, da predjes u islam, zabradish se"... izvor Sydney Morning Herald, pisano, mrzi me da guglam... 

Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=nSa84g5k2Rg

 

:lolol:

 

Na stranu ovo, mada jeste smesno ali se desava, katastrofalan propust francuskih tajnih sluzbi. Ali bih voleo da vidim kuda su sve kretali teroristi pre nego su napali u Parizu. Posto vidim da su imali obuku u Jemenu. Bas bih voleo da vidim da li su bili u Siriji i kada, posto je to prilicno znacajno. Inace, Jemen je drzava koja je zahvacena Arapskim prolecem, na Saleha je zapad vrsio pritisak da ode, doduse vise nije drzava, nije nesto ni ranije bila ali tek sada nije.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
×
×
  • Create New...