Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja slusam http://tunein.com/radio/France-Info-1055-s9948/ i prenosim

ako pisem nesto pogresno a ti imas bolje informacije, podeli

hvala

Nisam mislio na tebe, a i obrisano je u međuvremenu.

 

Nemam nikakve informacije iz Fr, kao i svi pratim samo izveštaje, pa zato i kažem da ne znamo mnogo o čitavoj situaciji. Mediji izveštavaju konfuzno a ono što može da se razluči jeste da postoji više napada i više meta /žrtava, a da deluje da se to minimalizuje senkom i stravom ubistava novinara. Zato sam u jednom postu pre par strana napisao da deluje da smo svedoci pokušaja islamističke terorističke ofanzive u Francuskoj umesto izolovanog čina dva ludaka brata.

Edited by Topola
Link to comment

Evo ide vest na pokretnoj traci (zuta pozadina) kako francuski mediji javljaju da je bio i drugi nepoznati terorista muskarac i da je pobegao.

 

new-picture-2.png

Edited by Nesh
Link to comment

@topola znam da nisi meni pisao odgovorila sam nevaspitanom tutifrutiju

 

naglasila sam da je nezvanicno a za sakrivenu devojku je bas tako rekla novinarka sa lica mesta

Edited by prima
Link to comment

Deder, drugari, nemojte se svadjati no sačekajte da stigne neka proverena informacija. 90% ovoga što sada ide će se ispostaviti kao netačan i ishitren senzacionalizam.

Link to comment

holand poziva na ujedinjenost protiv fanatika koji nisu isto sto i islam

 

ni on ni min. unutrasnjih poslova koji se obvratio pre oko pola sata ne iznose bilan taoca iz marketa

Edited by prima
Link to comment

holand poziva na ujedinjenost protiv fanatika koji nisu isto sto i islam

 

ni on ni min. unutrasnjih poslova koji se obvratio pre oko pola sata ne iznose bilan taoca iz marketa

Eto, o tome pričam.... Meni liči da su razmere napada malo veće od upada u redakciju, i da sad postoji, ajd da ga tako nazovem, PR problem kako da se to saopšti naciji a da sve ne ode u nekontrolisanom smeru.

 

Koliko vidim, do sada postoje najmanje tri različite situacije sa žrtvama.

Link to comment

Eto, o tome pričam.... Meni liči da su razmere napada malo veće od upada u redakciju, i da sad postoji, ajd da ga tako nazovem, PR problem kako da se to saopšti naciji a da sve ne ode u nekontrolisanom smeru.

Koliko vidim, do sada postoje najmanje tri različite situacije sa žrtvama.

"nekoliko dana uoči masakra objavljen video-snimak koji kao da je najavio ono što će se desiti.

- Raznesite Francusku i rasparčajte je na komade. Učinite to kamenom ili nožem ili šta god da vam padne pod ruku - glasila je uznemirujuća poruka na francuskom jeziku džihadista iz trenutno najjače islamske terorističke organizacije."

Link to comment
×
×
  • Create New...