Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

Da se danas za deset minuta može odštampati koliko god ti je potrebno transparenata. Nikakva unapred osmišljena zavera nije potrebna.

Ne zavera, vise kao da je neko to delio ljudima smisljeno... parola koja budi emociju i ujedinjuje u teskim trenucima.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

I jebale vas teorije zavere. Izbacite se sami! Ne trebate mi takvi. Ja nisam Charlie, ali znam ko sam i sta sam i pun mi je kurac svih vas koji relativizujete zlo. Mrš!

 

+1

Link to comment

^ja ne mogu vise....

 

E q...
Zna li se koliko ih je bilo?

ne zna se + i ono sto se znalo policija je trazila da se nista ne objavljuje jer je bilo sakrivenih (tj jedna devojka sigurno koja se javila mobilnim mami iz podruma marketa gde je uspela da pobegne) te da zlikovci ne saznaju

 

tamo je i dalje stanje pod punom opsadom policije a nikakve vesti ne daju

 

holand ce da se obrati naciji nesto pre 20h

Link to comment

Počelo i ovde, među Nama, da seva...

 

Polako momci, ne dopustite da vas ponese tenzija momenta. Bar dok ne sačekamo vesti sa summa summarum-om, koliko je bilo tačno sve napada od juče, koliko terorista, mrtvih, itd. Dosta je sve još uvek konfuzno, upali ste i vi u taj vir.

Edited by Topola
Link to comment

na N1 javljaju da je u marketu otmičar držao 6 osoba, a da je akcija je počela tako što je talac iz štamparije pobegao pa su braća izletela napolje i pucala po specijalcima, nekoliko minuta posle doneto je naređenje da se krene u akciju spasavanja talaca u marketu jer su strahovali da otmičar ne dobije informaciju da su braća ubijena pa pobije sve taoce

 

ovi sa N1 naglašavaju da su to za sada neproverene informacije i da se očekuje u Parizu obraćanje ministra na kzš

Link to comment
×
×
  • Create New...