Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedan poznanik s kojim sam imao neslaganja oko recimo svega se vratio iz danske izdržao samo par meseci i rekao mi u povratku za neke stvari kao što su prostitucija veganstvo kapitalizam i to možda i nisi bio u pravu ali bog te jebo sve si bio u pravu za arape ali sve  :fantom:

Link to comment

jedan poznanik s kojim sam imao neslaganja oko recimo svega se vratio iz danske izdržao samo par meseci i rekao mi u povratku za neke stvari kao što su prostitucija veganstvo kapitalizam i to možda i nisi bio u pravu ali bog te jebo sve si bio u pravu za arape ali sve  :fantom:

 

A šta si mu rekao za prostituciju, veganstvo i kapitalizam?

Link to comment

^^ :isuse:

 

Nemoj se lupati u glavu. Kada su ubili Merha u Francuskoj prije tri godine, skupilo se nekoliko mladih u nekom parku u Tuluzu da mu odaju pocast. Vjerujem da je broj onih koji ove podrzavaju iznenadjujuce velik.

Link to comment

jedan poznanik s kojim sam imao neslaganja oko recimo svega se vratio iz danske izdržao samo par meseci i rekao mi u povratku za neke stvari kao što su prostitucija veganstvo kapitalizam i to možda i nisi bio u pravu ali bog te jebo sve si bio u pravu za arape ali sve  :fantom:

 

Sad mi je jasnije. Izvini molim te

Link to comment

Nemoj se lupati u glavu. Kada su ubili Merha u Francuskoj prije tri godine, skupilo se nekoliko mladih u nekom parku u Tuluzu da mu odaju pocast. Vjerujem da je broj onih koji ove podrzavaju iznenadjujuce velik.

 

to je slicna ekipa  

 

1128130_630_6300_0_92_4480_2800_2.jpg

 

 

ali na srecu dosla su braca pa ispravili gresku jer nije po islamskim pravilima da se ostavlja cvece i svece

 

http://nyhederne.tv2.dk/samfund/2015-02-16-unge-fjerner-blomster-fra-drabssted

 

 

 

 

kopenhagen veceras

 

http://www.dr.dk/Nyheder/Billedserier/2015/02/16185608.htm

Edited by Krampa
Link to comment

jedan poznanik s kojim sam imao neslaganja oko recimo svega se vratio iz danske izdržao samo par meseci i rekao mi u povratku za neke stvari kao što su prostitucija veganstvo kapitalizam i to možda i nisi bio u pravu ali bog te jebo sve si bio u pravu za arape ali sve  :fantom:

 

a sta si mu rekao za arape?

Link to comment

Zgodno je kad pojedinci koji su onak' bas zdravo popizdili na onaj fuzbalski dron, urlali "provokacija" i urlali "terorizam" - a sada im jako smeta simbolicka svest dobrog komada belosvetkih muslimana...? Medjutim, ima tu jos jedna stvarcica koja me zulja & kopka - kapiram ja kad se sampite bacaju u lica mocnika, i imam razumevanja za svaku (nenasilnu) pizdariju koju kakva ugrozena manjina organizuje u cilju skretanja paznje na sopstveni problem/ agendu, i pogotovo imam prirodnu sklonost ka zajebanciji, po mogucstvu ostroj... Al' nesto mi je ipak malo trulo kad vecina krene da zajebava manjinu? Mislim, kao vicevi o pederima ili boze-me-sakloni: mitinzi podrske. U cemu je dakle poenta branjenja Francuske od Muhameda? Kome je potrebno, a kome je smesno - da se prorok crta u liku psa? To uostalom nije ni smesno, niti oslobadjajuce na bilo koji, pa makar i najpankerskije shvacen nacin: to je samo uvreda, vrlo precizna i adresirana na sasvim jasnu grupu ljudi. Koji u tom drustvu vec predstavljaju krajnje marginalce na koje se upire prstom i od kojih vecina ima potrebu da se "zastiti".

 

Ne postoji nista sto moze da opravda ubistva i fanatizam, ali mi je takodje poprilicno tesko da uvidim u cemu je, tacno, ta velika vrednost "slobode govora", kada je taj govor pre svega posvecen povlacenju crte izmedju Nas i Njih. Vecina se smeje manjini? Izvinite, kada se poslednji put bilo sta dobro izrodilo iz toga?

Link to comment
×
×
  • Create New...