Jump to content

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

Добро је да тебе много више боли та анексија Крима него окупација Косова и Метохије.

:lol: Zajebavas?

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Zajebavas?

Јок море, ти чак ни не пишеш да су Косово и Метохија окупирани. А за Кримом кукаш кано суро пиле.

Link to comment

Јок море, ти чак ни не пишеш да су Косово и Метохија окупирани. А за Кримом кукаш кано суро пиле.

Ja za Kosovom tiho placem uvece kad ukucani odu na spavanje. Nego reci ti meni kako je to otimanje Kosova nepravda a otimanje Krima lep dogadjaj.

Link to comment

Ja za Kosovom tiho placem uvece kad ukucani odu na spavanje. Nego reci ti meni kako je to otimanje Kosova nepravda a otimanje Krima lep dogadjaj.

Немој ни да покушаваш да се извучеш, противпитањима. Како то да ти је територијални интегритет Украјине ближи него твоје државе?

Link to comment

A što bi uopšte gadjali SDPR ili taj Imtel? :unsure:

 

da ostanemo ipak u kakvom takvom okviru topika... Dakle, da li je vlasnik privatne firme koji je dobio projektil u svoj kanc na NBG jedne prolecne noci 1999., mogao da pre par nedelja stavi bedž "Je Suis... šta god" jer je bio civilni cilj?

Link to comment

Ponestalo pravih vojnih ciljeva koje je bilo moguće gađati sa bezbedne visine od 10.000 m pa su gađali bilo šta što ima bilo kakve veze sa oružjem, vojnom opremom ili državnim aparatom.

 

Na zameri, ispravio sam malo...

Edited by hazard
Link to comment

Otišli ste u debeli off......priča se o novinarima i novinskim kućama ka legitimnim vojnim ciljevima.

 

koliko sam shvatio, pričalo se o islamističkom zločinu u Parizu sve dok Milanović nije dao intervju u kom sebe izjednačava sa pariskim žrtvama, a sve osokoljen izjavama N.Čomskog i razumevanjem kolega iz Naših novina koji su mu dali i naslovnu stranu. Odatle je sve otišlo u trilepepizdematerine na ovom topiku.

 

Sad smo u fazi, ako dobro pratim, da razmatramo prirodu ciljeva koje je NATO gađao u SRJ tokom agresije 1999. Jedan od kolega je u to sve uneo i dosta ličnih osećanja jer je jedne posebno teške noći gledao, mislim, brata, valjda na Studiju B pretpostavljam, kako rasčišćava krš u zgradi RTS nakon bombardovanja, što je na njega (a i sve nas kasnije & ovde) ostavilo dosta traumatično iskustvo. I tako...

Link to comment

NIsam čitao za niti čuo Milanovićev intervju, izjavu Čomskog jesam. Po meni je njegova izjava povezana sa ovim topikom, i daje temu za raspravu koliko su novinari legitimna meta. Ali rasprava je otišla na lični nivo, pa razvodnjava topik. 

Link to comment
×
×
  • Create New...