Jump to content

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

Чекајте, је л' ћемо сада да расправљамо да ли је РТС био легитиман војни циљ или не? Да су хтели да прекину програм могли су то да изведу и другачије од ракете на Таш. Гађали су цивилну телевизију, убили цивиле и показали свима да са њима нема качења и да могу да раде шта год хоће без икаквих последица само зато што им се тако хоће. Тако су рокнули и кинеску амбасаду и све остало што није била касарна или војска. Које, бај д веј, и нису баш нешто испогађали. Истог тог Милошевића су пар година пре тога проглашавали за гаранта мира на Балкану, иста су та говна из ЕУ и НАТО годонама пре тога проглашавали његове победе на изборима легалним и исто су га тако оставили на власти након тог бомбардовања.

 

Укупна новчана помоћ српској опозицији за све време трајања његове власти је мање вредности него ракете и гориво које су авиони спржили у првих сат времена бомбардовања. Лицемерна НАТО и ЕУ говна се руководе искључиво материјалним интересима лобија који их постављају, њихови генерали су ратни злочинци, као и председници земаља које су тада испарчали српску територију и дали је Албанцима.

 

Да ли је РТС легитиман ратни циљ? Море мрш.

Цениш да ће то Глава за брисање и Адурил икад да скапирају?

 

... hihi, Ameri dobri, Albanci dobri, Srbi losi.

 

Hihihi.

 

Kakvu kashu u glavi covek treba da ima pa da proguta ovo.

Управо то. Кашу.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda je vreme za split... Prasline, kurioziteta radi, kad već spomenu ambasadu, znaš li koja tačno firma je pogođena u tom istom napadu, tačno prekoputa ulice od ambasade i čime se bavila?

Da kolega nije šmercovao možda bi i on znao, al jebiga, pregore bezveze....

 

mala pomoć :nije sdpr, da vathra ne utrčava sad...

To veče nije pogođeno ništa u okolini, puštani su spinovi da je gađan SDPR pa promašili ovo-ono ...
Link to comment

Zvanično američko objašnjenje Pekingu je bilo da su gađali SDPR, da su imali loše mape i zato promašili SDPR (ali su pogodili zgradu koju su gađali).

Link to comment

Чекајте, је л' ћемо сада да расправљамо да ли је РТС био легитиман војни циљ или не? Да су хтели да прекину програм могли су то да изведу и другачије од ракете на Таш. Гађали су цивилну телевизију, убили цивиле и показали свима да са њима нема качења и да могу да раде шта год хоће без икаквих последица само зато што им се тако хоће. Тако су рокнули и кинеску амбасаду и све остало што није била касарна или војска. Које, бај д веј, и нису баш нешто испогађали. Истог тог Милошевића су пар година пре тога проглашавали за гаранта мира на Балкану, иста су та говна из ЕУ и НАТО годонама пре тога проглашавали његове победе на изборима легалним и исто су га тако оставили на власти након тог бомбардовања.

 

Укупна новчана помоћ српској опозицији за све време трајања његове власти је мање вредности него ракете и гориво које су авиони спржили у првих сат времена бомбардовања. Лицемерна НАТО и ЕУ говна се руководе искључиво материјалним интересима лобија који их постављају, њихови генерали су ратни злочинци, као и председници земаља које су тада испарчали српску територију и дали је Албанцима.

 

Да ли је РТС легитиман ратни циљ? Море мрш.

 

Ja uopste necu da pricam o tome da li je RTS legitiman ratni cilj jer po meni nije. Medjutim ovaj deo o srpskoj teritoriji koja je data Albancima mi je interesantan jer to nije nikakva "srpska teritorija" vec deo Srbije na kome su ziveli Albanci. Kosovo je nakon 5/10 trebalo reintegrisati u Srbiju medjutim neverovatno mi je to razmisljanje da je neko uzeo nesto "srpsko" i dao Albancima njihove kuce i imianja.Inace kada se radi o samom bombardovanju ono nije doslo iznenada, pre bombardovanja je dosao Vukovar, pa Dubrovnik, pa Sarajevo, pa Srebrenica, pa Kosovo... U svakom od tih sukoba pojedinacno je poginulo vise ljudi i doslo do veceg razaranja nego za vreme bombardovanja. I sad je neko drugi kriv sto nije Milosevica skinuo carobnim stapicem.

Link to comment

Не спинуј, нико не прича о кућама и имањима. Отет је део српске територије јер је у питању територија српске држава коју је НАТО откинуо од Србије и дао Албанцима измисливши неку државу™ Косово.

Link to comment

Ja uopste necu da pricam o tome da li je RTS legitiman ratni cilj jer po meni nije. Medjutim ovaj deo o srpskoj teritoriji koja je data Albancima mi je interesantan jer to nije nikakva "srpska teritorija" vec deo Srbije na kome su ziveli Albanci. Kosovo je nakon 5/10 trebalo reintegrisati u Srbiju medjutim neverovatno mi je to razmisljanje da je neko uzeo nesto "srpsko" i dao Albancima njihove kuce i imianja.Inace kada se radi o samom bombardovanju ono nije doslo iznenada, pre bombardovanja je dosao Vukovar, pa Dubrovnik, pa Sarajevo, pa Srebrenica, pa Kosovo... U svakom od tih sukoba pojedinacno je poginulo vise ljudi i doslo do veceg razaranja nego za vreme bombardovanja. I sad je neko drugi kriv sto nije Milosevica skinuo carobnim stapicem.

 

 

Ali care careva :lolol:

Link to comment

^^Pa nije cak ni to u pitanju, nego ono, dodje covek i kaze da mu je neverovatno to sto je ljudima cudno da neki ljudi uzmu paradajz, iseku ga uzduzno, posole, te metu u posude okruglastog oblika koje se odazivaju na cinija. A pri tom nit je ko pominjao paradajz, nit je kome, ako bi se i pricalo o tome, cudno da se paradajz sece na uzduzne kriske. Neki neobican nacin diskusije gde ja dodjem i kazem boze svasta erasere, ne mogu da verujem da ti je cudno da iz slavine tece voda, svasta s tobom :lolol: 

Link to comment
×
×
  • Create New...