Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istina. Ponekad se tretira kao 'friendly fire', dobijesh "ukor pred iskljucenje" i vozi Misko....

Primeti da se gore nije radilo o "svojim" ljudima.

 

Nije, u Milanovicevom slucaju. A u slucaju ovih drugih...pa mnogi su se nacisti izvukli, a koji su itekako bili odgovorni za stosta. Kao apsolut, ta izjava ne vredi. 

Link to comment

Osim toga, moras bas da pustish masti na volju (sto, istina, vec jesmo uradili) pa da ti ovi iz Televizije budu vojnici™. 

Ne generalno (kao sto je bio Milanovic) nego od jedne do druge osobe - sve sitna boranije™ koja cak nije imala jaja ni da pobegne da ne bi valjda izgubila posao... 

Link to comment

Mislim da je Čomski napravio medveđu uslugu svima nama sa tom paralelom između CH i RTS-a, ali nezavisno od toga mogu da kažem da sam zgrožen ovim što sam danas pročitao na topicu u vezi bombardovanja RTS-a i pogibije tih nesrećnih ljudi. Napraviše pojedinci od njih legitimne mete, neverovatno

Edited by slow
Link to comment

Mislim da je Čomski napravio medveđu uslugu svima nama sa tom paralelom između CH i RTS-a, ali nezavisno od toga mogu da kažem da sam zgrožen ovim što sam danas pročitao na topicu u vezi bombardovanja RTS-a i pogibije tih nesrećnih ljudi. Napraviše pojedinci od njih legitimne mete, neverovatno

 

 

 

zgrožen čime?

 

da znaš da će ti zgrada televizije biti gađana, tri dana unapred, i da ipak odlučiš da unutra držiš pedesetak ljudi?

 

i da si pri tom u ratu sa najjačom vojnom armadom ikad?

 

a, kad si već došao u priliku da te krvoločno napadnu, onda koristiš žive mete, gde god možeš. Skupovi na Trgu, susreti na mostovima, vašar u Varvarinu, radnici u RTS-u... pa gde već zabodu. Jel to?

Edited by Topola
Link to comment

OK je ici linijom da je televizija legitimna meta ali onda je Milanovic nevin.

Ako je kriv on krivi su i staresine svih iz vojske poginulih tokom bombardovanja.

Legitimne mete a nisu ih sklonili na sigurno+ su znali da ce biti gadjani.

Link to comment

Mislim da je Čomski napravio medveđu uslugu svima nama sa tom paralelom između CH i RTS-a

 

+1.

 

Suština, otud i tolika nelagoda na temi kad se o tome govori. Taman smo to potisnuli u kolektivnom sećanju a sad opet kosturi iz ormana ispadaju.

Link to comment

+1.

 

Suština, otud i tolika nelagoda na temi kad se o tome govori. Taman smo to potisnuli u kolektivnom sećanju a sad opet kosturi iz ormana ispadaju.

Nije nelagoda, Milanovic je osudjen (vazeca presuda, odlezao?), Milosevic je mrtav (umro tokom procesa) a NATO generali nisu predati nekom za njih nadleznom™ sudu - znaci - nema 'leba od presude...

Link to comment
×
×
  • Create New...