Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

Stvarno nisam hteo da se oglašavam ali mi je do jaja lakoća sa kojom se problematične stvari odbacuju kao proizvod mašte i interpretacije teoretičara zavere.

Ni to što se napad dogodio kad su se svi okupili na redakcijskom sastanku, ni to što se vozač sam predao jer nije imao veze sa napadom, ni to što likovi ostave lične karte u vozilu za bekstvo..... ništa tu nema čudno.

Edited by Conspirator
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Боже, Својом Наградом Награди Иринеја Буловића, Владику-Епископа бачкога, за исказану истину поводом изругивања Теби и Твоме посланику коначном, ближеном, миреном Ахмеду Мухаммеду, и поводом убиства Твојих створења. Награди, Боже и свакога ко се са том истином слаже, и за њу се залаже.

 

sto se mene tice, vulin konacno ima takmaca konkurenta na ovim prostorima

Edited by ToniAdams
Link to comment

To što likovi ostave lične karte u vozilu za bekstvo..... ništa tu nema čudno.

 

To me jeste odmah podsetilo na WTC kad su ostali pasosi terorista u izgorelom avionu. Ali ne mozes od najobicnijih slucajnosti graditi kompleksne teorije zavere.

Link to comment

I koja je tvoja teorija?

Evo ti najbanalnija, neka ultradesničarska organizacija izvede false flag sa ciljem da podigne tenzije u francuskom društvu, podigne rejting desničarima i pojača islamofobiju širom Evrope. Da li deluje nerealno?

Link to comment

A zasto bi bilo koji radikalni musliman pristao da bude zrtveni jarac neke ultradesnicarske organizacije koja se bori protiv svega sto on veruje? I koji je interes drzave u svemu tome, da to ne ispita?

Link to comment

To me jeste odmah podsetilo na WTC kad su ostali pasosi terorista u izgorelom avionu. Ali ne mozes od najobicnijih slucajnosti graditi kompleksne teorije zavere.

Ne želim uopšte da gradim teorije zavere. Zapravo, pitanja poput "koja je tvoja teorija" prezirem, kao i kad u priču uvedu iluminate i reptilijance.

 

Prosto ne mogu da ignorišem stvari koje ovako štrče i da odmahnem rukom.

 

Ali ajde da ne skrećemo dalje sa teme.

Link to comment

A zasto bi bilo koji radikalni musliman pristao da bude zrtveni jarac neke ultradesnicarske organizacije koja se bori protiv svega sto on veruje? I koji je interes drzave u svemu tome, da to ne ispita?

 

1faEnTzh.jpg

Link to comment

A zasto bi bilo koji radikalni musliman pristao da bude zrtveni jarac neke ultradesnicarske organizacije koja se bori protiv svega sto on veruje? I koji je interes drzave u svemu tome, da to ne ispita?

Zatucani verski fanatici su savršeno oružje za manipulaciju (a i za izigravanje kopnenih trupa kad treba svrgnuti neki nedemokratski režim). Što se njih tiče, oni su ubili nedužne ljude da bi zaštitili Muhameda.

 

Mene jako zabavlja što uglavnom ljudi ne dozvoljavaju ni mogućnost da te zatucane budale neko koristi.

Link to comment

Mene jako zabavlja što uglavnom ljudi ne dozvoljavaju ni mogućnost da te zatucane budale neko koristi.

 

nije preterano zabavno, da prostiš

 

nije dovoljno da možeš da napišeš roman alternativne istorije da bi se ozbiljno razmatrala mogućnost

 

potrebni su neki majušni dokazi, za početak

Link to comment

 

 

koji je interes drzave u svemu tome, da to ne ispita?

 

 

 

Zaista nemam odgovor na ovo pitanje. Osim toga, suviše je rano jer još uvek ne znamo šta će istraživati i koliko daleko će da ide to ispitivanje. Istraga je tek počela, zar ne?

Edited by Conspirator
Link to comment
potrebni su neki majušni dokazi, za početak

Slažem se, samo nisam  siguran kako da ih pribavim pošto nemam pristup istrazi ni arhivama tajnih službi.

 

A zabavno mi je eto samo to koliko je ljudima lako da etiketiraju. Sam događaj nije nimalo.

 

Ovo je jedno puko razmišljanje ili deo zapleta mog prvog špijunskog romana.

Edited by Conspirator
Link to comment
×
×
  • Create New...