Jump to content
IGNORED

Šarli Ebdo


Lezilebovich

Recommended Posts

Mislim da su karikature, kakve god bile, neposredan (i vrlo pogodan) povod a ne uzrok terorističkog čina, da njih nije bilo našlo bi se nešto drugo (a nije da nema sadržaja koji bi se mogli iskoristiti), na drugom mestu, u drugo vreme i sa drugim žrtvama.

Imam utisak da je osnovni cilj fanatika produbljivanje jaza između muslimana i nemuslimana i radikalizacija na obe strane. 

stvar je jednostavna, motiv je rusenje establismenta zarad uspostavljanja novog svjetskog poredka   :D

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    132

  • iDemo

    100

  • Weenie Pooh

    94

  • ToniAdams

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

deder objasni razliku između ovih termina

 

Reci da se šališ.

 

 

stvar je jednostavna, motiv je rusenje establismenta zarad uspostavljanja novog svjetskog poredka   :D

 

na čijem će čelu biti reptili 

Edited by Notorious
Link to comment

 

 

I Zabraniti sprdanje sa Snezanom i sedam patuljaka?

Khm, ne možeš da kažeš patuljci - to je uvredljivo! Pravilan termin je mali ljudi!!!

Povredio si osećanja malih ljudi.

 

:fantom:

Link to comment

:lolol:

baš mi čudno da notorius nije skapirala 

ali dobro, malo nas je potcenila, nije to neki veliki greh, bilo je ovde raznih lupetanja ovih dana

 

ed.

vezala se na boškov post, stajns uleteo

Edited by dùda
Link to comment

Mislim da su karikature, kakve god bile, neposredan (i vrlo pogodan) povod a ne uzrok terorističkog čina, da njih nije bilo našlo bi se nešto drugo (a nije da nema sadržaja koji bi se mogli iskoristiti), na drugom mestu, u drugo vreme i sa drugim žrtvama.

Imam utisak da je osnovni cilj fanatika produbljivanje jaza između muslimana i nemuslimana i radikalizacija na obe strane. 

 

Pa naravno da je cilj to a ne nekakvo peglanje razlika.

Link to comment

on i njegove evropske kolege su stvorile tu bagru kako bi svrgnuli asada i ostale bliskoistocne diktatore. neke njegove evropske kolege sus se odrekle njih ali sultan nije jer su im to ideoloska braca, plus sto mu odgovara da ih koristi protiv kurda

 

 

po tvojim postovima ako ne gresim razumeo sam da zivis u turskoj. ako je tako onda mi nije jasno kako jos nisi svatio o kakvom se opasnom ludaku radi

 

Shvatio sam ja odlično o kome se radi ali tvoja tvrdnja da je on stvorio ISIS i da je kriv za ovo u Francuskoj, kako bih rekao, nije materijalno utemeljena.

Link to comment

jbt, moram li da crtam - objasni svima pošto je kontekstualna distinkcija, čini mi se, veoma važna

 

Nisam želela da impliciram da otkrivam neku veliku istinu, samo sam iznela svoj utisak, ma koliko on inače svima bio očit. 

 

:lolol:

baš mi čudno da notorius nije skapirala 

ali dobro, malo nas je potcenila, nije to neki veliki greh, bilo je ovde raznih lupetanja ovih dana

 

ed.

vezala se na boškov post, stajns uleteo

 

Stvarno nisam skapirala, :lol:

Link to comment

Za Uinija, koliko desetina miliona razloga za saudijski ogranak Al Qaidu da dejstvuje u Francuskoj... recimo žene jedu viljuškama i izazivaju seksualni haos. Francuska, zemlja viljušaka i seksualnog haosa:

 

http://dailycurrant.com/2014/07/30/saudi-arabia-seriously-considering-allowing-women-to-use-forks/

 

"There is something very unclean about a woman putting four long hard things in her mouth at once," explains a leading Islamic cleric close to government policymakers.

 

"When a man sees a woman putting metal with such shapes into her sacred orifice, he cannot help but think the most unnatural thoughts. This measure exists to prevent sexual chaos between men and women."

Edited by yolo
Link to comment

A jebiga, kad ništa neće The Onion ili njuz.net da kažu, dobar je i Daily Currant :yawn2:

 

BTW podjebavanje Saudijske Arabije je vrlo ne-OK imajući u vidu savezništva i strateška partnerstva. Neodgovorno od njih -_-

Link to comment

BTW podjebavanje Saudijske Arabije je vrlo ne-OK imajući u vidu savezništva i strateška partnerstva. Neodgovorno od njih -_-

kakvo je tvoje mišljenje o izraelu? ja ih mrzim

Link to comment

povorka je nevidjen cirkus

 

Povorka Je Suis Charlie se, takav je moj utisak, moze porediti sa odbranom mostova i targetom. Suvi inat kao izraz nemoci.

Ja bih vise voleo tihovanje sa cvecem i svecama koji bi izrazavo tugu za besmislenim ubistvima.

Link to comment
×
×
  • Create New...