Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Izner pogodio viner za 6:4 a on brzo dosao do mesta gde je loptica pala i pokazao da je aut, sudija dosao i pokazao trag a on se raspravljao s njim, sa svojom raspalom placljivom facom. Govno spansko jebeno.

 

jok, treba da prepusti poen. ne razumem ?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma lopta bila dva milimetra na liniji (kako se kasnije pokazalo), Nadal pozvao sudiju misleci da je aut, ovaj pokazao pravi trag (nezvanicno sokolovo oko potvrdilo nama sto gledamo na TVu) i nista vise. Naravno da je sve bilo sportski i normalno. Mogao je da bude i aut.

Edited by Nesh
Link to comment

Sve je to lepo kad tako pitomo napisete ali nacin na koji ljigavac to radi je jeziv, izgleda mi u tim situacijama kao kad neko dete zove roditelje zbog neke nepravde koja mu je nanesena u igri sa drugom decom (citaj: kao placipicka). No dobro, svako ima svoj ugao gledanja, povlacim se.

Edited by Zli Gli
Link to comment

I ja mislim da je bilo sasvim korektno, pogledali trag on i sudija par puta, nikakva rasprava u tom trenutku, prihvatio odluku i teraj dalje.

Link to comment

Berdych je jedan od najkonstatnijih tenisera na masterima. Uvijek dodje do plufinala i uvijek izgubi.

 

Ulaskom u finalu našao bi se na drugom mjestu atp trke. 

Link to comment

Nisam do danas gledao Monfilsa u ovom novom izdanju ali ovo danas sto sam video je skoro tip-top, jos samo da se malo poradi na donosenju pravih odluka i to je Gael kakav je trebalo da bude tokom cele karijere. Brz, energican, elastican, s odlicnim pokrivanjem terena, opasan s oba krila, uporan i ono sto on nikada nije bio - strpljiv. U mnogim bitnim situacijama je samo drzao lopticu u igri i Dimitrov se redovno samubijao jer nikako nije mogao da ga probije pa je preterano rizikovao. Pao je Federer, sa Dimitrovim se poigrao, ako ovako nastavi mogao bi Gael konacno da pocne da kupi dividende svog talenta. Ocigledno mu prija rad sa novim trenerom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...