Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Ako se po jutru dan poznaje, Federer ce na sljaci biti zajeban ko kratko cebe. Jeste Sardi odigrao dosta losije nego sto ume ali to je delimicno i zato sto ga je Lignjoslav isekao u startu i psihicki slomio.

 

Lignja je igrao opasno, ali videcemo sutra protiv Monfilsa..

 

Inace moze lud dan da bude. Conga-Cilic, Vavrinka-Dimitrov, Nadal-Izner.

 

Jedva cekam

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vavrinka ce da zvekne Dimitrova, dobro igra trenutno i svakako je veliki favorit tu. Conga bi mogao i morao da dobije Cilica jer mislim da ima veliku zelju da se brzo vrati u formu nakon pauze a Cilic se vec mucio protiv prosecnog Floriana Majera, dok se na Nadal - Izner nadam iznenadjenju ali bice jako zajebano.

Link to comment

u kakvoj god da je formi nadal, nekako mi teško da zamislim da na šljaci gubi od iznera, jbg

iako, izner uopšte nije bezopasan na šljaci koja je taman toliko spora da on može da stigne neke lopte

koje na betonu ne bi ni u ludilu

 

ed.

aaaa, sad bacih pogled na ls i mlađano bugarče ima već 2 brejka prednosti 

Edited by dùda
Link to comment

Vavrinka ce da zvekne Dimitrova, dobro igra trenutno i svakako je veliki favorit tu. Conga bi mogao i morao da dobije Cilica jer mislim da ima veliku zelju da se brzo vrati u formu nakon pauze a Cilic se vec mucio protiv prosecnog Floriana Majera, dok se na Nadal - Izner nadam iznenadjenju ali bice jako zajebano.

 

Za sada samo Dimitrov zvekece, 6:1 dobio prvi set.

Link to comment

Gledam, Stanislav igra kao da mu je neko ubio celu porodicu ili bar dugogodisnjeg kucnog ljubimca. Valjda ce zivnuti malo, igrao sam sad drugi set na njega po lepoj kvoti :D

Link to comment

Raonic izgleda kao da ga je neko naterao da igra mec. I sve cesce tako izgleda poslednje vreme... Mislim, dobio je prvi set protiv Robreda, ali faca mu je za nepoverovati.

Link to comment

Gledam, Stanislav igra kao da mu je neko ubio celu porodicu ili bar dugogodisnjeg kucnog ljubimca. Valjda ce zivnuti malo, igrao sam sad drugi set na njega po lepoj kvoti :D

 

Joj. 6:1, 6:2, odlicna partija Dimitrova, Vavrinka gubi brdo poena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...