Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

ja se samo nadam da nadal izdrzi jos nekoliko godina taman da prestigne rodjera po broju gs-a.

 

Neće ga prestići. Nadal, ako želi da igra duže od tih par sezona, mora da se fokusira na šljaku, a to neće biti dovoljno.

 

Toni Nadal nedavno uopšte nije bio optimističan kada je u pitanju Rafin rok trajanja. Ja sam to pričao ovde ima nekoliko godina, uopšte ne bi bilo nezamislivo da se Nadal povuče prije Federera.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma da , otpisivali smo rafaolda još 2009, pa onda nakon nove povrede 2012 i tako redom pa se on uvek vraćao i osvajao ono što se računa - gs -ove

- on ima još 2 duga meseca da uđe u formu za 1 nedelju juna i odlučujuće mečeve na rg - u

Link to comment

Ja je volim, nema veze [emoji14]

Sad je evidentno ispizdela na sebe i daje joj "Endi Mari 3. set" tretman :D

 

Edit: 6:1 na kraju... :D

Edited by Max Morlock
Link to comment

koja budala ova jelena  :isuse:

nju prosto zabole , ona se super zabavlja

100% lujka

Zato je volim... jeste da s vremena na vreme pogubim živce zbog nje, ali volim da je gledam, mnogo je živopisnija od Ane "Barbie" Ivanović :s_d:

Link to comment

Janko odmah u svom stilu. Dug mec, tri seta, u poslednjem setu TB i on se igra na razliku :)

 

.

edit: spasio 2 mec lopte i osvojio prvu. Bravo Janko!

Edited by Timmy
Link to comment

Castio ga Klezar, koji je inace sasvim pristojan na sljaci i bio je dobar test za prvi mec nakon pauze. Dobro je sto je dobio Janko, pa makar i ovako srecno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...