Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

ma fokus je kod njega problem u poslednje vreme

 

A jebi ga i meni bi bio. Gledam onaj prvi set, bukvalno je izgledalo da Novak moze da uzme poen kad god hoce, kako god hoce.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jebi ga i meni bi bio. Gledam onaj prvi set, bukvalno je izgledalo da Novak moze da uzme poen kad god hoce, kako god hoce.

 

Nije baš Darsis igrao drugi set kao prvi, milion slajs BH-a i svi jako precizni, nije džabe otresao Nadala onomad. :)

Link to comment

Isner lagano Dimitrova. A Novak sa Dolgopolovim, otvorio mu se lepo zreb. Do 1/4 finala nema igraca iz prvih 60. A onda Ferer :)

Edited by Timmy
Link to comment

Naravno da je Darsis drugi odigrao bolje. Kod tih slabijih a ipak solidnih igraca skoro pa postoji sablon - prvo se ukenjaju pred jacima i raspadnu najstrasnije a onda opuste ruku kad je sve vec prakticno reseno i pokazu dosta iz svog repertoara. Sasvim korektan drugi set, on se oslobodio, Novak malo bio opusten i eto kuvanja koje mu je verovatno i dobro doslo.

Edited by Zli Gli
Link to comment

,,...krompir se inače na engleskom kaže bejgl... :isuse:,,

 

Višković o Noletovih 6-0 i ,,Golden bagle award,,.

Edited by Musky
Link to comment

Dolgopolovu pod hitnos treba ozbiljan psiholog, još jedan trener i psihijatar sa velikim iskustvom.

Protiv ovakvog igrača ne vidim poentu korigovanja taktike tokom meča. Lud je sve u šesnajs i jako zabavan za gledanje.

Zaslužio je svakim segmentom ovaj set.

Link to comment

kako loše odigran tb

mora agresivnije novak, ne može dobiti ovaj meč pimplanjem

al' ne bi mi bilo žao ni da izgubi ovde

ne može ni on svaki turnir da dobije 

Link to comment

Ovo nisu normalni slajsevi...posebno bekend dijagonala...

...još kada je kadar u liniji kretanja ta loptica ima neverovatnu putanju a ne gubi na brzini.

Ne znam koliko dugo može ovako da ih kalemi i još da se postavi na vreme za udarac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...