Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Da. Tuzno.  

 
Berdih se izvukao posle 0:1 i 2:5 u drugom. I sad ima brejk prednosti u trecem. Mislim da Tomic nece nikad igrac postati iako ima nekih kvaliteta za to. Ali kad god sam ga gledao, mnogo je varirao tokom meca.
 

 
Krenule Ana i Lisicki. Ana upravo nije iskoristila 2 vezane brejk lopte. Prebacujem na Prijatelje na b92, to me ne nervira.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ana i Lisicki takmice se izmedju sebe u sportu koji se zove: kako napraviti vecu glupost od svoje protivnice.

Anini mecevi su nepodnosljivi za gledanje. Srecom i njena protivnica nema nista u glavi pa mozda i pobedi. Sudar titana

Link to comment

Verdasko imao brejk loptu za 3:1 u drugom i onda se svetski raspao, gubi 2:5. Daj Boze da uzme 2-3 gema do kraja, ovo je toliko spora podloga da se protiv Nadala skoro i ne moze napraviti viner.

 

 

Ala volim ovo, zamastio na Verdaska po lepoj kvoti i kontra-dzinksovao™  :naughty:

Link to comment

Ana i Lisicki takmice se izmedju sebe u sportu koji se zove: kako napraviti vecu glupost od svoje protivnice.

Anini mecevi su nepodnosljivi za gledanje. Srecom i njena protivnica nema nista u glavi pa mozda i pobedi. Sudar titana

 

Ovo srecom gledam samo tokom time-outa u NBA. Taman sam pomislio da ce mozda uzeti 2. set, ne znam sta mi bi.  :lolol:

Link to comment

Kakav gem na Anin servis u drugom setu, na 5:5 - Ana tri puta drugi servis, Lisicki tri puta ulazi metar ili dva u polje i uzima tri lagana direktna poena vinerima :D Kasnije i brejk, 7:5 drugi set. Jos ispade rutinski na kraju...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ana i Lisicki takmice se izmedju sebe u sportu koji se zove: kako napraviti vecu glupost od svoje protivnice.

...

Taj sport ima i zvanično ime - WTA :P Osim, naravno, časnih izuzetnica :lolol:

Link to comment

Kakav gem na Anin servis u drugom setu, na 5:5 - Ana tri puta drugi servis, Lisicki tri puta ulazi metar ili dva u polje i uzima tri lagana direktna poena vinerima :D Kasnije i brejk, 7:5 drugi set. Jos ispade rutinski na kraju...

Jesi video trecu igru u drugom setu. Vodi Ana 2-0 i na svoj servis ima 40-0. Pomisli covek rutinski ce da povede 3-0 i sta bi.

Naprave dve duple greske i onda rutinski izgubi tu igru :lolol: :0.6: .Nakon toga je uzela brejk i nisam vise gledao, a video sam kasnije da je ladno izgubila drugi set :0.6: . Na koju foru je ona 6. na listi, sa svojim tenisom koji se zove APP(ako prodje prodje) verovatno nikome nije jasno. Srecom po nju nije jedina koja nema mozga drustvo joj prave Kerber,Garcia,Muguruza,Petkovic itd.

Link to comment

 In 1998, Serena and Venus Williams said they could beat any man ranked 200 or worse in a game of tennis. Karsten Braasch, ranked 203, accepted the challenge and easily beat them, 6-1, 6-2.

 

Ovo je pokazatelj preterane razlike u fizikalijama između mužjaka i ženki u tenisu.

 

Zato mi je teško nakon odgledanog meča u muškoj konkurenciji odgledati bilo koji ženskasti meč.

Rezultat je kao kad sipaš kiselu vodu u koka kolu.

Link to comment

Jesi video trecu igru u drugom setu. Vodi Ana 2-0 i na svoj servis ima 40-0. Pomisli covek rutinski ce da povede 3-0 i sta bi.

Naprave dve duple greske i onda rutinski izgubi tu igru :lolol: :0.6: .Nakon toga je uzela brejk i nisam vise gledao, a video sam kasnije da je ladno izgubila drugi set :0.6: . Na koju foru je ona 6. na listi, sa svojim tenisom koji se zove APP(ako prodje prodje) verovatno nikome nije jasno. Srecom po nju nije jedina koja nema mozga drustvo joj prave Kerber,Garcia,Muguruza,Petkovic itd.

Zar si zaboravio dobre igre od prošle godine. Zato je 6.ta.. A u trci je mnogo niže plasirana

Link to comment

Kakve dobre igre. To sto igra sada igrala je i prosle godine. Dobro je igrala AUS open, njen najbolji odigran turnir nakon 2008. Jedini put da je bila sigurna u sebe,puna samopouzdanja, jedini turnir gde se moze reci da je vrhunski odigrala.Steta sto je fizicki pala i nije mogla vise protiv Bouchard. I to je bilo to od njenog tenisa. Nakon toga dolazili su debakli u Dohi,Dubaiju,Indian Welsu,Miamiju, sezona sljake je bila kolko tolko OK jedino je pala na RG. Na Wimbeldonu potpuni raspad protiv Lisicki u odlucujucem 3.setu. Nakon toga dolazi novi trener, pokusava nesto na horuk i uspeva da igra finale Cincija,uzme Tokiyo i dodje do zavrsnog turnira. Ali ovo sto je ona igrala na tim turnirima isto igra i sada,samo tada je uspela da izkoristi umor svojih protivnica koje su jedva cekale da se sezona zavrsi. Ana je bila u igri za zavrsni turnir i to joj je dalo snage da pobedjuje nemotivisane protivnice iako je igra  na tim mecevima bila: Udri sto jace pa sta bude. Nemoze se na takav nacin igrati tenis. Napravis jedan dobar potez pa tri katastrofalno losa. O njenom servisu da ne govorimo, jedina igracica na WTA koja je u stanju da u jednoj igri napravi tri duple. I nije to samo do njene lude glave, za takve stvari treba rutina, a rutinu dobijes kad te trenira vrhunski strucnjak a ne neznalice poput Kontica i Petrovica koji su tu samo da putuju i ostavljaju fotke na FB. Kada bude imala vrhunskog trenera onda se vise nece desavati da napravi tri duple u jednoj igri i da prokocka 40-0 na svoj servis.Imace vise samopouzdanja i onda glava vise nece prestavljati nkakav problem. Mora nesto da menja ovako se samo vrti u zacaranom krugu u kojem nema izlaza.

Link to comment

ma nije mu lako... ne računajući Federera,

Nadal do šljake ne planira skori prolazak u neko polufinale, Marej prolazi al uvek isto prođe kad se sretnu,

ovo ostalo sve utanjalo, Vavrinka zamišljen, Conga je Conga i dalje, Dmitrov je simpatičan...

najverovatnije po trenutnoj igri, jedino Nišikori može da izađe bilo kom iz vrha sa ozbiljnim samopouzdanjem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...