Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Kad vec pominjete probleme u glavi... gledao sam ceo mec Petkovic - Mladenovic i nije mi jasno kako neko nije mogao da malo nauci tenisa ovu Kristinu. Devojka ima takvu prangiju u desnoj ruci kad se opusti da je to prosto neverovatno, ono nemaju ni mnogi muskarci, ali je u glavi totalno pogubljena i izbor udaraca joj je katastrofalan. Bas steta jer ima takvu gradju da bi uz malo vise znanja i mozda truda bila lagano u top10 godinama. Petkovicka odigrala nesto bolje nego inace, uglavnom zbog toga sto se ova samoubila maksimalno sa milion gresaka.

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam ovog malog ruju Rubljova... Gubi od Iznera, ali imam utisak da može da bude nešto od njega. Ima 17.5 godina, izgleda ko da ima 16.5 a igra ko da mu je već 18 :D

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Edited by Max Morlock
Link to comment

Gledam ovog malog ruju Rubljova... Gubi od Iznera, ali imam utisak da može da bude nešto od njega. Ima 17.5 godina, izgleda ko da ima 16.5 a igra ko da mu je već 18 :D

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

 

I meni se sviđa ikonopisac. Šteta što je naletio na Isnera koji je baš težak mečap za mladog igrača.

Edited by keitel
Link to comment

I meni se sviđa ikonopisac. Šteta što je naletio na Isnera koji je baš težak mečap za mladog igrača.

Iako mi je Tarkovski ogadio to ime i prezime, dečko me je dobio skroz :thumbsup:

That being said, nadam se da ćemo ga gledati u godinama što dolaze :)

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Edited by Max Morlock
Link to comment

Drugo kolo Majamija, protivnik Monika Nikulesku, odigrano šest gemova, rezultat 3-3, i Serena izgleda kao da je na ivici nervnog sloma.

 

Ne-vje-ro-va-tno.

Link to comment

Ja mislim da se folira, kao i do sad, uvek je bila teatralna. Oduvek glumi neku ozbiljnost i lozenje a dobija sve lagano kad igra i sa samo 50% mogucnosti. Narodski receno, jede govna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...