Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Prestići će ga Đoković do kraja karijere, sigurno. Jedino se ja ne bih pouzdao u to da će se sastajati toliko često jer će u sledećem periodu stalno biti razdvojeni i neće ni moći da igraju prije finala. Ne bi me iznenadilo da čekamo na njihov sledeći duel do Vimbldona, ili američke turneje.

 

Tipsarević inače otkazao Majami. Činjenica da je bio u žrijebu do juče trebala bi, kao, da ohrabri.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad god sam negde putovao i pratio od preko, ovaj je osvajao.. Skupite mi neke pare za putovanja i svima lepo.. :)

 

ja sam gledao u kaficu u zenevi :D

 

doduse, zeneva je najmanje svajcarska.

Link to comment

ja gledao u Marseju sa nekim Alžircem koji je navijao za Djokovića i posle četvrtog seta krenem da psujem na sav glas i pojavi se neki tip i kao ''brate, jesi iz beograda?'' :D

Link to comment

Prestići će ga Đoković do kraja karijere, sigurno. Jedino se ja ne bih pouzdao u to da će se sastajati toliko često jer će u sledećem periodu stalno biti razdvojeni i neće ni moći da igraju prije finala. Ne bi me iznenadilo da čekamo na njihov sledeći duel do Vimbldona, ili američke turneje.

 

Tipsarević inače otkazao Majami. Činjenica da je bio u žrijebu do juče trebala bi, kao, da ohrabri.

 

Mislim da je to vec odavno poslednja rupa na Novakovoj teniskoj svirali. Novak je King of the Mountain, da Federer ne prezivljava drugu mladost i tu i tamo ga natera da se oznoji ovo bi bilo jedno od najdominantnijih terorisanja ATP-a od strane jednog igraca, mozda jedino merljivo sa cuvenom Federerovom "weak" erom. Novak je cak bolji igrac nego sto je bio 2011. godine jer ovo sto sada radi nije jahanje na talasu dobrih emocija vec everyday business, konacno je sve privatno i tenisko kliknulo i selo na svoje mesto. Pitanje je samo koliko dugo ce Novak biti gladan tenisa, u ovom trenutku on je ubedljivo najbolji igrac na svetu i favorit je na svakom turniru na svakoj podlozi na kojoj se pojavi.

Edited by harper
Link to comment

Tezak zreb za Jelenu u Miamiju slobodna je u prvom kolu a onda vec u drugom ide na Azarenku, pa ako to preskoci trece kolo protiv Penete a ako i to preskoci 4.kolo protiv Halep. Jako zajebano.

Link to comment

gledam tenis preko 20 godina, i ovo sto gledamo danas je :o

jedan od omiljenih meceva ikada mi je 1/4finale US Opena, Sampras-Corretja. kada sam odgledao taj mec pomislio sam da nikada vise necu videti tako nesto i da sam srecan sto sam imao priliku gledati takav mec(ma koliko da sam navijao za Corretju, jednostavno nisam mogao da ne volim ovakav mec). nakon toga je bio onaj ludi mec AO izmedju Roddicka i El Aynaouia(mislim da makar jednom godisnje odem na youtube i pogledam najbolje iz petog seta), pa sjajno polufinale AO izmedju Federera i Safina, pa Coria i Rafa u Rimu... ali nista ipak nije bilo ni blizu mecu Sampras Corretja... vec sam tada mislio da cu biti jedan od onih "during the war" likova, ali krenuvsi od Montrala 07 preko polufinala Madrida 09, preko US Opena 2010, pa cele 2011, AO 2012, i sve do ovoga sto gledamo danas, ja sam shvatio da me NJole jednostavno ne moze iznervirati. OK, desi se popizditis tokom meca, ali nakon meca nikda nisam kivan ili besan. stavise, srecan sam sto imam priliku gledati meceve koje nam pruzaju Nadal i NJole(nazalost, Federer Nadal je previse onesided, i sem dva finala Wimbledonea ostalo je njaaaa) i vise od svega, Federer i Djokovic. Kazem, preko 20 godina aktivnog pracenja tenisa, i nikada, ali nikada nisam ni priblizno mogao ni da zamislim da cemo gledati dva vrhunska igraca(najboljeg ikada i drugog koji je verovatno top5 u modern eri) koji uvek izvuku najbolje jedan iz drugog. sto rece Federer za ovaj matchup, za razliku od Rafe gde mora ujutru da ustane na pogresnu nogu pa sve do toga da razmislja tokom meca kao da igra levom rukom ili sta vec, u ovom matchupu je recept jednostavan. Federer igra svoje, Novak igra svoje, pa cije je u datom momentu bolje. a stilovi su im takvi(a i mentalni sklop) da izvlace najbolje jedan iz drugoga. i da, na pocetku ovih dvoboja je bio ogroman animozitet izmedju dvojice(kada se NJole pojavio ni Federer nije bio bas zreo covek, vec klinac sa 22-23 godine), danas je to postovanje(sa dozom animoziteta :D), tako da su maximumi uvek prisutni...

 

tako da, ne znam cemu nervoza. bolje da se uziva u tenisu(jer zaista ne znam kada cemo opet videti dva ovakva majstora koji mogu svakom mecu da izvuku najbolje jedan iz drugoga...) :) nervozu cuvajte za RG :D

 
Link to comment

Nervoza je jer je Njole ipak najbolji sportista koga smo ikada imali i koga ćemo verovatno imati dugo dugo vremena. Pored toga, ima sjajnu priliku da se izdigne u jako uzak krug najboljih ikada (iako je i sada u nekoj većoj grupi) i ko zna koja mu je granica sa Fedom pred penzijom i rasklimanim Rafom. A kada ne igra kako znamo i može a gubi iz ovih ili onih razloga , jbg, naravno da ćemo da pizdimo. Svaka titula i pogotovu slem su jako bitni jer je na putu koji može da ga učini ne samo jednim od najboljih tenisera ikad već i najboljih sportista sveta ikada. Prilike su velike i svesni toga, mi (ne) gledamo i nerviramo se...

 

Jbg, ne očekujem ja da osvoji sve, ali ne očekuj ni ti da se mi ne nerviramo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...