Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

jeste, vala baš

uvek blizu, al' nikad na cilju

 

ali eto, pohvalno je što ipak radi, nastoji, trudi se

 

servis je dosta popravila (osim kad se raspadne skroz  :D )

a forhendom, koji je ranije bio neverovatno anemičan udarac, sada se dosta dobro brani od napada

tj. drži protivnice dalje, da ne uđu u teren

e sad, ima ona i godina a imala je i teške mečeve, normalno da je popustila, al' nije normalno da popusti na milimetar do pobede

 

tako da jučerašnji meč i nije bio toliki krš

simona je u startu potcenila jelenu (a ova je tada baš dobro udarala),  posle je videla da je vrag odneo šalu i ubacila u petu

al' da je dobila poklon, dobila je.

 

kakogod jelenin problem (sa glavom) nije toliki da ne bi mogao da se reši, ali prvo ga treba prepoznati a ona je izgleda baš jako tvrdoglava

 

ne znam sta bih dao da jelena osvoji gs, ali jelenin problem sa glavom mi cini strepnju mnogo dubljom nego nadu.

mislim, 3 banke ima. ako nije dosad :(

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja najiskenije mislim da je to nemoguća misija

uvek će se naći neko bolji na njenom putu, a ako joj se u tom smislu i neverovatno posreći, 

teško da će to biti baš tolika sreća da naleti na čokerku veću i od nje same  :D

Link to comment

Ja sam uvek gotivio JJ i uvek sam se nervirao kad se kapitalno raspadala (više nego zbog Ane, priznajem)... jeste tvrdoglava, jeste borac neviđen, ali brate sestro, kad numeš da odserviraš, as in "prebaciš lopticu kako treba" (ništa fensi!) to znači samo da se ostarilo, ruka zanemoćala :unsure:

 

Pa brani se hiljada ponovo

Pa to je i hteo da kaže... šta zna dete šta je hiljadarka :s_d:

 

Ja sam ugasila tv posle drugog seta krajnje iznervirana.

... 

Valjda će popodne biti neka repriza.

Znači nisam bio usamljen :lol:

Dojavi ovde ako krene na SK ili saznaš vreme, D3Go na poslu rula :s_w:

Link to comment

Kad god sam negde putovao i pratio od preko, ovaj je osvajao.. Skupite mi neke pare za putovanja i svima lepo.. :)

Slicna iskustva... Plus sam prosle godine kad je izgubio 4. set na w. dobio napad ludila, ugasio tv i mobilni, i sjeo u kola i krenuo da se vozim negdje van grada sljedecih 2 sata (da ne bih dosao u iskusenje da gledam)
Link to comment

20:18 head2head - jos uvek za Lignjoslava™. Jos malo. Jos samo malo... 

 

Bio je Novak i na jednu pobedu od toga da izjednaci. Pre ovog meca Federer je dobio tri od poslednja cetiri meca.

Link to comment

Bio je Novak i na jednu pobedu od toga da izjednaci. Pre ovog meca Federer je dobio tri od poslednja cetiri meca.

U ozbiljnim™ finalima vec ima negativan h2h.

Link to comment

Bio je Novak i na jednu pobedu od toga da izjednaci. Pre ovog meca Federer je dobio tri od poslednja cetiri meca.

 

bio je na jedan set od izjednacenja. u dubaiu prosle godine :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...