Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Bravo Nole.

 

Steta za Jelenu prvi put da izgubi a da mi bude bas krivo,em sto smo mogli da osvojimo u kompletu Indian Wels,em sto ne volim Halep  :mad:

 

Ali nema veze JJ osvaja Roland garos i to rutinski a Duda neveruje  :D

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iznervira me Novak ponovo,ali me bar ne dovede u predinfarktno stanje.Izduva Roger.Sve mi se vise cini da ove godine Novak odlucuje o skoro svemu.samo na slab dan ce moci da ga dobiju,i onda jako tesko.

Jelena,nemam vise pojma kako da opisem to da je ponovo uspela da izgubi :isuse:  

Link to comment

Iznervira me Novak ponovo,ali me bar ne dovede u predinfarktno stanje.Izduva Roger.Sve mi se vise cini da ove godine Novak odlucuje o skoro svemu.samo na slab dan ce moci da ga dobiju,i onda jako tesko.

Jelena,nemam vise pojma kako da opisem to da je ponovo uspela da izgubi :isuse:  

hm, ima malo i do podloge, a naročito sa federerom

danas je opet bio triler, a podloga je kao pravljena za novaka

tako da se ne bih baš zaletala sa procenama tog tipa

Link to comment

hm, ima malo i do podloge, a naročito sa federerom

danas je opet bio triler, a podloga je kao pravljena za novaka

tako da se ne bih baš zaletala sa procenama tog tipa

 

Naravno,ima i subjektivnog u proceni,ali da malo uzivam u pobedi  :lolol:

Link to comment

hm, ima malo i do podloge, a naročito sa federerom

danas je opet bio triler, a podloga je kao pravljena za novaka

tako da se ne bih baš zaletala sa procenama tog tipa

 

Triler se sastojao iz toga hoce li biti u dva ili u tri seta. Fed je malo pao sa snagom kad je ovako malo daleko od slemova i kad nije u potpunosti spreman, kad Novak uzme prvi set ima ogromne sanse da dobije i mec. Ovaj mec je bio bitan da Rodzer ne udje u neku seriju pobeda protiv Novaka pa da nabija samopouzdanje, do ovog meca mislim da je imao tri pobede u poslednja cetiri meca.

 

Meni je, inace, ovo delovalo prilicno one-sided (nisam tako mislio dok je trajao mec ali to je zbog nerviranja), trebalo je da bude gotovo vec posle drugog seta ali dobro, trofej je na kraju jedino bitan. Jos jubilarac preko Rodzerovih ledja, ima li sta lepse. :lolol:  Sad se u Majamiju ne brani puno bodova, ide se blizu kuce i sve treba baciti na RG. Prva cetvrtina godine je bila kao lutka.

Link to comment

samo da servis krene malo bolje

samo da nekako izgura ovaj gem, pada pređe na drugu stranu

 

Samo ovo, samo ono, al jedan je recept za uspeh: :lolol:

 

... Kakogod, gasim TV.

:isuse:

 

Svetski sam se iznervirao, i sad hoću da se pojedem što nisam gledao treći   :frust:

Nema veze, bitno je da je uzeo 50.  :0.6:

 

edit: e, da, da ne zaboravim, samo nešto što sam spremao celo veče za (iritantno napucanu) Gwen Stefani: Don't speak! :wicked:

Edited by Max Morlock
Link to comment

Ja sam ugasila tv posle drugog seta krajnje iznervirana. Sada mi je malo žao što nisam gledala dalje, ali nema veze. Važno je da je titula tu i da je Novak uzeo taj 50 trofej.  :0.6:

 

 

Valjda će popodne biti neka repriza.

Link to comment

novaku je ovo deveta pobeda u nizu u finalima mastersa  :thumbsup:

 

ed.

ja sam isto bila skroz iznervirana posle onog užasnog tb-a, ali nisam mogla ni da spavam

tako da sam gledala sve, bez pauze

 

posle tog tb, novaku je toliko drhtala ruka da je jedva sok popio

višković je pričao o tome u više navrata, i on je bio prililčno zabrinut oko toga

kaže, ovo nije od umora, ovo je od stresa

ali svaka mu čast kako se izborio sa onakvim raspletom u tb

 

negde kada je federer vratio brejk za 2:1 i došao na 2:2, pomislila sam da bi ta dvojka mogla da ostane njegov skor u trećem setu

i tačno tako i bi  :P

Edited by dùda
Link to comment

jelena je juce napravila homage svojoj karijeri.

kad bude nekad unucima pricala o svojim (ne)uspesima i (ne)dostignucima, dovoljno je da pokaze ovaj mec.:(

Link to comment

  Sad se u Majamiju ne brani puno bodova, ide se blizu kuce i sve treba baciti na RG. Prva cetvrtina godine je bila kao lutka.

Pa brani se hiljada ponovo

Link to comment

jelena je juce napravila homage svojoj karijeri.

kad bude nekad unucima pricala o svojim (ne)uspesima i (ne)dostignucima, dovoljno je da pokaze ovaj mec. :(

jeste, vala baš

uvek blizu, al' nikad na cilju

 

ali eto, pohvalno je što ipak radi, nastoji, trudi se

 

servis je dosta popravila (osim kad se raspadne skroz  :D )

a forhendom, koji je ranije bio neverovatno anemičan udarac, sada se dosta dobro brani od napada

tj. drži protivnice dalje, da ne uđu u teren

e sad, ima ona i godina a imala je i teške mečeve, normalno da je popustila, al' nije normalno da popusti na milimetar do pobede

 

tako da jučerašnji meč i nije bio toliki krš

simona je u startu potcenila jelenu (a ova je tada baš dobro udarala),  posle je videla da je vrag odneo šalu i ubacila u petu

al' da je dobila poklon, dobila je.

 

kakogod jelenin problem (sa glavom) nije toliki da ne bi mogao da se reši, ali prvo ga treba prepoznati a ona je izgleda baš jako tvrdoglava

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...