Jump to content

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

jel to ovaj jedan turnir koje jelena odigra dobro u sest meseci?

 

Ma da, klasična veteranska fora. Čim osjete da ranking kreće nizbrdo uozbilje se i odigraju nešto čisto da bi mogli da uzimaju čekove na najvećim turnirima još neko vrijeme.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta ti smeta? Što sam je nazvao veterankom? Ima punih trideset, a najbolji tenis u životu je igrala prije sedam godina. Ne možemo sad sve mjeriti prema Federeru i Sereni Vilijams.

Link to comment

Šta ti smeta? Što sam je nazvao veterankom? Ima punih trideset, a najbolji tenis u životu je igrala prije sedam godina. Ne možemo sad sve mjeriti prema Federeru i Sereni Vilijams.

Da, bas tako ide u tenisu. Neko resi u trenutku da se uozbilji i onda razvali na sledecem turniru. A moze stalno tako, ali eto, nece...

Link to comment

Da, bas tako ide u tenisu. Neko resi u trenutku da se uozbilji i onda razvali na sledecem turniru. A moze stalno tako, ali eto, nece...

 

Ne može stalno, baš zato što nema motivaciju i ne trenira više kao kad je bio/bila mlađi/a.

Link to comment

federer malo pričao o igri na tvrdoj podlozi

i pride nahvalio novaka

biće da je zbog pomračenja, nemam drugo objašnjenje  :s_d:

 

 “His movement on hard courts that he is able to create is very impressive,” said Federer. “He covers his backhand unbelievably well, almost like no player has ever done. He saves difficult situations by finding a way to go from defence to offence quickly.”

 

Link to comment

vidim kod jelene u loži ponovo čip bruks

e sad, da li to znači da je ona odlučila da opet ozbiljno počne da se bavi tenisom ?

 

mada, kada se setim kako se onomad ta saradnja završila onim porazom na rg bez ispaljenog metka. u dilemi sam

Link to comment

federer malo pričao o igri na tvrdoj podlozi

i pride nahvalio novaka

biće da je zbog pomračenja, nemam drugo objašnjenje  :s_d:

Trebalo mu je da dobrano zađe u četvrtu deceniju...da ovo prozbori.

Staros - mudros.

Link to comment

Veceras Zimonja igra polufinale protiv Pospisila i Soka koji igraju odlican turnir, dobili su bracu u prethodnom kolu. Ako prodju u finalu bi imali laksi posao protiv Boleli/Fognini.

Link to comment

federer opasno dobar

rastavio je berdiha na sastavne delove

ono jest i da je berdih bio u baš lošem izdanju,

ali nebitno, federeru fercera i bh, a tad je skoro nepobediv

Link to comment

raonića samo servis drži u ovom meču, danas je zbilja samo s & n

klasičan drvoseča

a nadal dostigao bogme visoku formu

džaba sam ja nahvalila feda, sutra ćemo gledati stari poznati recept, udri na bh i ne misli

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...