Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Nema potrebe za takvim postovima...

 

Inace, Zimonja igra prvi turnir sa Poljakom Matkovskim. Moguce da je napokon ubo sa partnerom. Danas igraju protiv A. Mareja i Kokinakisa, a u prvom kolu su dobili Federera i Lamera

+1

 

To sam došao da zapazim, nadam se da će bar večeras biti na terenu sa kamerama...

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kritikovao Zimonja organizatore zbog toga, u fazonu imate turnir gde igra najvise top sing igraca, a vi cak i mec sa Federerom bacite na teren bez kamere. I u pravu je 100%.

Link to comment

Ja ne znam kako bih ono opisao. Srecom samo bacim pogled u pauzama NBA. Samo cu opisati scenu na 3 set lopte za Anu u drugom. Dolazi lagano do 0:40 i onda tako pocetnicki i nestrpljivo izbacuje 3 lopte bez imalo razmisljanja, 2 cisti ziceri gde ona odigra dobar udarac i dolazi joj lagana lopta gde ona nestrpljivo istrci napred pa se vraca nazad i izbacuje u aut. Na trenutke deluje kao top 5, a sa druge strane ima perioda gde bi je amateri dobili. Takodje srecom, davno sam prestao da se nerviram oko toga i nemam nekih prevelikih ocekivanja.  :D

Ruku na srce i Garcia je igrala kao na drogama kad je spasavala brejk lopte od 7 brejk lopti koliko je imala Ana bar kod 5 nije imala nikakve sanse.

Najtuznije je sto Ana servira ko baba,u jednoj igri zna da napravi tri duple, spasi 0-40 i onda opet izgubi servisnu igru svojom krivicom. Ja sam jutros jos u prvom setu izgubio svaku nadu, da ona moze  bilo sta pametno da uradi u svojoj karijeri. Jos sad ima Svajnija pa joj ocito tenis nije u drugom planu, pokusava na silu da uradi nesto a na silu nista ne ide. Juce mi je doslo iz dupeta u glavu, da se necu vise nervirati zbog njene karijere. Ako pobedi i ako izgubi meni ni iz dzepa u dzep :D .

Edited by Cash
Link to comment

Bravo za Jelenu! Skroz joj se sad otvorio zdreb. U 1/4 finalu sa Tsurenko (85), pa ako prodje za finale sa Lisicki-Peneta. Ana da je ostala bila bi u tom delu zdreba...

Link to comment

Lepe vesti.

+1

od jelene čovek nikad ne zna šta da očekuje

na kraju, krajeva, kao i od ane 

tu su iste

 

peneta mi simpa, a i inače volim kad neko malo prizemlji banderu

 

ed.

prosto da ne veruješ da su novaka i iznera stavili kao poslednji meč

mislila sam da će ići po najjačem zvizdanu jer izneru to najviše odgovara, a novaku najmanje

Edited by dùda
Link to comment

Čak nekako previše dobar deo žreba gde je Jelena.

Neka rutinerka bi se prošetala do finala, al opet, rutinerka na WTA :D

S druge strane ova mala, Timea, razbija poslednjih mesec dana, baš me zanima da li može nešto više protiv Serene

Link to comment

Ako Serena bude igrala sa 50% snage, izgubice po 3 gema u oba seta ili tako nesto. Ne moze Bacinski, nije to taj kvalitet, kilava je mnogo. 

 

Halep pegla mnogo dobro kad je ozbiljna, ona mi je nekako favorit cak i da osvoji.

Link to comment

Ako Serena bude igrala sa 50% snage, izgubice po 3 gema u oba seta ili tako nesto. Ne moze Bacinski, nije to taj kvalitet, kilava je mnogo.

 

Halep pegla mnogo dobro kad je ozbiljna, ona mi je nekako favorit cak i da osvoji.

Ne verujem ni ja da može da dobije Serenu, ali ću pogledati malo, čisto da vidim kako će da odigra.

Najsmešnije je što nije nemoguće ni da Flavia odbrani titulu, mada ne verujem.

Link to comment

Flavia koja je to carica :Hail: ima sanse da dogura do finala sa Serenom. Inace u zenskom tenisu prakticno nema razlike izmedju broja 2 (sarapova) i broja 32 Azarenka, svaka svaku moze da dobije. Serena ce biti najbolja teniserka i u 40.godini, to sto je Sale Ilic za PFC to je Serena za wta. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...