Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

šta je tu bilo verovatnije...

Blejk dripac prvo izfantaziro pa sve smaro još par dana sa ,,to je nepravda,,

il ,,prljavi latino,, žena jedna neće da prizna...?

 

Sports, must we all be reminded, is not a business in which people fess up.

You get in where you fit in and get by whenever you can.

The only time when sports is fair is too often right before players and teams begin to play.

 

(zaključak jednog članka o ovom događaju)

Edited by Musky
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Monako izbacuje meč loptu za Kokinakisa u aut, Kokinakis nema čelendž, na liniji kod glavnog sudije. Epilog gubi gem. Verovatno i meč.

 

Dobio ipak Kokinakis u TB. Pošto je propustio 2 meč lopte, iskoristio je treću tako što je Monako zapucao loptu u mrežu ničim izazvan sa metar. Zanimljiv meč za gledanje, bilo je dobrih sekvenci, ali i ženski tenis momenata.

 

Ana igra jezivo inače.

Edited by theanswer
Link to comment

Prvi put vidim da neko više puta u toku meča ponovi bacanje loptice na servisu od Ane i to igra protiv nje. Ako neko nije gledao njih i sad ih gleda prvi put verovatno je u fazonu šta koji kurac, ove ne znaju ni lopticu da bace

Link to comment

Znaci ova Ana je neverovatno bolestna osoba. Vodis 2-1 imas 5 puta briliku za brejk to ne iskoristis i potpuno se raspadnes. Da ne govorim kako je spasila 0-40 pa opet popusila servis i u narednoj servisnoj igri spasi 15-40 i opet izgubi tu igru. Da ne govorimo o njenom slabom servisu i duplim greskama. Ovo mi je bio poslednji anin mec koji sam gledao nemogu vise da gledam kako se raspada i da se nerviram zbog toga. Ne interesuje me sta ce napraviti necu vise da se nerviram zbog njenih meceva i da budem razocaran. Ne zanima me vise ta osoba kao sto me ne zanima ni Pfc. Ukrala mi je 3 godine zivota zbog intezivnog pracenja i nerviranja. Sad je dosta.

Link to comment

Nema potrebe za takvim postovima...  

 

Inace, Zimonja igra prvi turnir sa Poljakom Matkovskim. Moguce da je napokon ubo sa partnerom. Danas igraju protiv A. Mareja i Kokinakisa, a u prvom kolu su dobili Federera i Lamera

Link to comment

Ja ne znam kako bih ono opisao. Srecom samo bacim pogled u pauzama NBA. Samo cu opisati scenu na 3 set lopte za Anu u drugom. Dolazi lagano do 0:40 i onda tako pocetnicki i nestrpljivo izbacuje 3 lopte bez imalo razmisljanja, 2 cisti ziceri gde ona odigra dobar udarac i dolazi joj lagana lopta gde ona nestrpljivo istrci napred pa se vraca nazad i izbacuje u aut. Na trenutke deluje kao top 5, a sa druge strane ima perioda gde bi je amateri dobili. Takodje srecom, davno sam prestao da se nerviram oko toga i nemam nekih prevelikih ocekivanja.  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...