Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

ma blah, sta se i ja raspravljam dzabe... u pravi si ustvari. da se Novaku igralo i da je malo vise vozio bicikli, razbio bi Federera levom rukom. i to verovatno sa nulom u jednom, ako ne u oba seta

ti pišeš sa takvom arogancijom i nipodoštavanjem drugačijeg mišljenja, ali ok, tvoj problem, ja ću ipak da odgovorim

 

iako ( po tebi) gledam tenis jako kratko, eto i to kratko je dovoljno da sam mogla da vidim da novak na ovom turniru nije bio u svojoj standardnoj formi

on je u meču koji se odužio preko sat ipo (berdih) već imao problem sa kondicijom

udarci ga nisu slušali ceo turnir, samo se to sa boranijom manje primećivalo

a onda, kada se to sve sabere, razumljiv je i nedostatak samopouzdanja

a o tome koliko je federe bio napaljen da uzme taj meč valjda ne treba pričati, videlo se iz aviona

za novaka se to ne bi moglo reći, možda je to i neka vrsta odbrane jer je znao da nije došao u punoj formi, ne znam i ne mogu da znam

ali novak je na ovom turniru bio ispod svog standarda, to je bila moja poenta

 

uopšte ne mislim da on treba da pobeđuje svaki meč

(ne znam koliko debilan moraš da budeš da bi to mislio i hvala ti što me svrstavaš među takve.)

 

ali ovako glatku pobedu federeru novak ne bi dopustio da je bio u boljoj formi

iliti : na terenu su dva igrača, pa od ta dva zavisi i rezultat

sad ispade da se novak u ovom meču nije mnogo pitao

e pa ja ne mislim tako

Edited by dùda
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam ocigledno tupan, ali vec sat vremena ne mogu da nadjem na netu podatak koliko dugo je novak bio treci na atp listi (koliko nedelja)?

 

aj ako neko barata tim podacima nek napise

Link to comment

ti pišeš sa takvom arogancijom i nipodoštavanjem drugačijeg mišljenja, ali ok, tvoj problem, ja ću ipak da odgovorim

 

iako ( po tebi) gledam tenis jako kratko, eto i to kratko je dovoljno da sam mogla da vidim da novak na ovom turniru nije bio u svojoj standardnoj formi

on je u meču koji se odužio preko sat ipo (berdih) već imao problem sa kondicijom

udarci ga nisu slušali ceo turnir, samo se to sa boranijom manje primećivalo

a onda, kada se to sve sabere, razumljiv je i nedostatak samopouzdanja

a o tome koliko je federe bio napaljen da uzme taj meč valjda ne treba pričati, videlo se iz aviona

za novaka se to ne bi moglo reći, možda je to i neka vrsta odbrane jer je znao da nije došao u punoj formi, ne znam i ne mogu da znam

ali novak je na ovom turniru bio ispod svog standarda, to je bila moja poenta

 

uopšte ne mislim da on treba da pobeđuje svaki meč

(ne znam koliko debilan moraš da budeš da bi to mislio i hvala ti što me svrstavaš među takve.)

 

ali ovako glatku pobedu federeru novak ne bi dopustio da je bio u boljoj formi

iliti : na terenu su dva igrača, pa od ta dva zavisi i rezultat

sad ispade da se novak u ovom meču nije mnogo pitao

e pa ja ne mislim tako

nije to nipodastavanje icijeg misljenja... svako ima pravo na svoje misljenje, ali ti nigde nisi napisala "cini mi se da je Novak ispod svog standarda" vec tvrdis da je Novak ispod svog standarda. pitanje. Koji je to standard Novaka Djokovica? koji to mec preslikava njegov standard? drago mi je sto ne mislis sto ne treba da pobedjuje svaki mec, ali kada izgubis od broja 2 na ATP listi koji je usput najbolji igrac ikada i koji je odigrao vrlo, vrlo dobar mec(mozda ne na svom maximumu danas, ali ne i predaleko od njega), kakav to onda mec Novak moze da izgubi a da mu se ne zameri na nedostatku volje, zelje, muda i nezaobilazne voznje biciklom?

i kako je to glatka pobeda Federera kada je spasio dve vezane set lopte u drugom setu? kada je spasio ukupno 7 break lopti, pri cemu je u drugom setu u pola serivs gemova koje je imao(dakle u 3 od 6) spasavao break lopte, a iskoristio obe sto je imao, po jednu u oba seta? ja zaista ne vidim sta je toliko glatko bilo u ovoj pobedi?

zaista, daj mi neki hard cold fact koji potvrdjuje da je Federer glatko dobio?

i zaista, reci kada izgubis od no2 ako ti se zamera nedostatak zelje, sta bi bilo da si izgubio od 7 npr? ili ne do bog no14?

 

 

 

ja sam ocigledno tupan, ali vec sat vremena ne mogu da nadjem na netu podatak koliko dugo je novak bio treci na atp listi (koliko nedelja)?

 

aj ako neko barata tim podacima nek napise

ne znam ukupan broj, ali znam da je rekorder po broju uzastopnih nedelja na no3, koji je 90 i nesto

Link to comment

 

a ti hoćeš da kažeš kako je novak odigrao odlično i kako je došao u dubai u top formi ?

pa izvini, ja ti neću dokazivati da nije i zašto tako mislim

ako ti vidiš drugačije, tvoj problem

 

ja njemu ne zameram što nije došao u dubai spreman kao zver, to mi ne pada na pamet

to samo konstatujem

jel' to zabranjeno, tj. reći da novak nije u top formi na nekom turniru ?

Link to comment

Krunic i Jaksic ispale u prvom kolu turnira u Mekskiku. Nakon ponoci na istom turniru igra Ana a protivnica joj je bivsa top 10 igracica Valdisova.

Link to comment

prica se da na treninzima koristi patku da riternira kad porazbija sve rekete. mozda je to razlog...

Link to comment

ne znam ukupan broj, ali znam da je rekorder po broju uzastopnih nedelja na no3, koji je 90 i nesto

 

BIlo je na wikipediji, ali su tamo nesto menjali cini mi se, pa sada ne moze da se nadje. Evo ovako...

 

"Few weeks later he won the Estoril tournament. He played semi-finals of Roland Garros and Wimbledon, and started the American tour by winning his second masters title in Montreal, beating the top three players on the way to the title: Roger Federer, Rafael Nadal and Andy Roddick. This trophy led him to number 3 in the world, which he held for 91 consecutive weeks - true tennis record."

 

Ukupno kao 3. cini mi se 135 nedelja, ima ovde kompletno.

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Novak-Djokovic.aspx?t=rh

http://www.coretennis.net/tennis-player/novak-djokovic/284/ranking.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...