Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Rafa nije zaboravio kako se dobija Fed, ali se bojim da su noge to zaboravile.

Veoma često kasni u zauzimanju dobre ili idealne pozicije za udarac, posebno ako reli potraje,

i tada ne liči na Rafu...te lopte idu nisko u mrežu ili u dubok aut.

Očigledno da je do sada, i na turnirima ovog ranga, i takva igra bila dovoljna za ove kusur igrače. 

Volje i želje sigurno ima kao i uvek, ali trenutna forma, podloga i publika su na strani Federera.

Ajmo Rafa...trebaš turu ko ozeblo Sunce

 

 

ja ne vidim kako bi rafa mogao da se vrati na stari nivo, jedini problem je kretanje, a to vise nikada nece biti kako treba.

 

ovaj mec je u principu nebitan sto se tice desavanja na turu u narednom periodu. ovo je vise omaz njihovom rivalstvu i podsecanje da vise nisu dovoljno dobri da se sastaju u finalima bitnih turnira.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da će Fed rašrafiti Nadala iako bih naravno voleo da je obrnuto, pogotovu imajući u vidu koliko bi Rafi značila jedna takva pobeda sada. Ali teško.

 

Koja kvota na Feda, baš me zanima odnos? Pogledah sam, 1.45 na Feda. To nije malo za sadašnji momentum™. 

Link to comment

IQ kod Kvitove i Radvanske kao nebo i zemlja, Petra glupa ko noc a ova mala samo pimpla i ceka, i docekala lagano. Jako tuzan i ocajan mec, lepo rece Janko onomad...

Link to comment

Dobar tenis.

Trude se obojica za sve pare.

 

Edit: Rafa upravo brejknuo Rođu i sad servira za set...

 

sent...using...

Edited by Max Morlock
Link to comment

Hahahha...  Dajte koju rec o mecu za nas robove

 

mec je u najboljem slucaju prosecan. inace, slika njihovih dosadasnjih duela, rafin forhend je za rodzera i dalje misterija. samo je rafa nepokretan, pa je, kao neizvesno.

 

dobija rafa.

 

edit

u medjuvremenu, dobio rodzer. :)

Edited by nenad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...