Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbga... A ko za baksuz pogledam poslednji gem Aninog jucerasnjeg meca. Na 15:0 na Anin servis sudijica pravi kardinalni gresku i bukvalno krade Ani poen za 15:15. Ana se svadjala, al dzaba. I onda njena glava to nije uspela da ishendluje i lagano pukla sledeca tri poena i mec.

Link to comment

Jašta... nego šta to visi pozadi sa Jangovog šorca, izgleda kao modni asesoar... pošto u to ne trpa lopticu za servis nego u prednji džep [emoji38]

 

sent...using...

Link to comment

ja7UbTz.jpg

 

 

Pozdrav za brata Rosola debila i za komentatora sa Sport Kluba koji je tako odvratno namerno malerisao za ljigavog spanjolca od pocetka do kraja da cu mu, ako ga ikad vidim, nabiti neki veliki reket u bulju i okrenuti ga u njemu par puta. Naravno, sam sam kriv jer nisam branio po kvotama 4, 5, 6 pa cak i jacoj na 5:4 i 30:0 u drugom, ali to je vec moj problem, zuljale me pare :D

Link to comment

Igrao je jako lepo do druge polovine tog 10. gema drugog seta a onda se usro, sto je odlika tih igraca indijanaca. Kasnije je vaskrsnuo u trecem ali se opet usro na pauzi u tajbrejku kad je trebalo da ostane hladne glave, klasican indijanac.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...