Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

jedan gubi, drugi dobija poene do dubaija, tako zajedno rade na tih 6400, ne samo jedan igrac.

 

ali nesrecni timmy koji izracuna da marej mora da dobije sve do wimbledona i tu udje u finale (znaci 2 gs, 1 finale i 7-8 mastersa), a da novak sve izgubi u prvoj rundi, kaze nekom da ne pametuje. majko mila.

Gde sam napisao 7-8 mastersa? Sto lazes tako? Uzmi i saberi ono sto sam ispisao, pa proveri nije tesko. I onda dodji sa takvim zakljuckom. 

 

 A iznenadjn sam ponovo ne kapiranjem liste, trke i bodova. Ali zabole me. Ko hoce da veruje racunici, nek veruje, ko nece nek pravi svoju po licnom nahodjenju i nek smatra sta zeli.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, ako će igrati i osvojiti i DC i WTF i AO i Roterdam i Dubai, onda stvarno matematički može da osvoji prvo mesto, ali to sulud raspored, mislim da ni Federer nema vezano AO-Roterdam-Dubai.

pa o tome pricamo. mislim, koliko je realno da novak ispada u prvoj rundi. sve kul :thumbsup:

 

 

Gde sam napisao 7-8 mastersa? Sto lazes tako? Uzmi i saberi ono sto sam ispisao, pa proveri nije tesko. I onda dodji sa takvim zakljuckom. 

 

 A iznenadjn sam ponovo ne kapiranjem liste, trke i bodova. Ali zabole me. Ko hoce da veruje racunici, nek veruje, ko nece nek pravi svoju po licnom nahodjenju i nek smatra sta zeli.

ali zato ovakva kombinacija gluposti, tvrdoglavosti i bahatosti se rijetko vidja.

Link to comment

Sad racunam dodatno, da Marej uzme sve u narednoh 7-8 meseci: Pariz, London, AO, onaj masters u Aziji u februaru, 2 mastersa na sljaci, RG i tek ako na W dodje do finala, a Novak do tada ne uzme nijedan poen presticice ga  na prvom mestu. Koliko je ovo nestvarno mi nismo ni svesni :)

na čemu se tu zahvaljuješ specošu :lolol:

Link to comment

ne lupajte glave uzalud, ovo vam je 100% tačno

da tačno jer je smarej odlučio da ne brani bodove iz beča i valensije od prošle godine gde je osvajao titule (750 poena)

Link to comment

Koliko to dodje u starim dinarima™? Mislim - koliko nedelja posle toga ce biti (bar) drugi svih vremena??

e nemam pojma, mene te računice žešće smaraju i ne bavim se njima, 

samo ako me nešto na tu temu interesuje, pogledam yolitin apdejt  :D

 

ma generalno su smorili sa statistikama, nema više šta se ne upoređuje, često postaje potpuno besmisleno

tu se negde onda često pogubi suština

 

ed.

 

da tačno jer je smarej odlučio da ne brani bodove iz beča i valensije od prošle godine gde je osvajao titule (750 poena)

to je bilo za očekivati jer je lani on te turnire i igrao vanredno, radi skupljanja bodova za završni masters valjda, tako nešto

Edited by dùda
Link to comment

na čemu se tu zahvaljuješ specošu :lolol:

 

Pokusacu jod jednom da ti pojasnim, posle odustajem. U ovom sto je Duda okacila su u obzir uzeti svi turniri koje bi Marej mogao da igra i osvaja u narednom periodu. Ja sam mu u mojoj racunici predvideo 2 turnira na sljaci od 4. I to je nemoguce, jer covek nume na sljaci. I nisam racunao te od 500 i 250 od kojih ce 1 verovatno igrati, a ostale nece. 

 

 A kad se kaze 100% ostaje na prvom mestu oni moraju u obzir da uzmu svaki poen koji se moze osvojiti do tog datuma.. Znaci jedno je teoretska verovatnoca da ga ovahj stigne, a drugo je logika koja tera da se iz racunice ipak izuzmu neki turniri. Jer neke nece igrati, a neke naravno nece osvojiti...

 
I stvarno ovde prestajem, najpre jer nam je racunica o ovome besmislena. Novak ostaje prvi do sledeceg leta sigurno, a koliko posle vreme ce pokazati. Samo neka on igra ovako, ili bar 80% ove igre i nema razloga nista da racunamo dugo, dugo... :)
Link to comment

duci prošao u glavni žreb moskve, a filip u glavni žreb štokholma

 

miša zverev igra kvale za štokholm, a istovremeno neki a. zverev, isto nemac, za koga nikad nisam čula, dobio wc

svašta

 

i nisam imala pojma da se almagro srozao na listi toliko da igra kvale za isti taj štokholm.

i gubi

šta se desilo sa njim ? povreda ?

 

ed.

i da, još jednom da potvrdim da je mučeni sepi najveći baksuz u istoriji atp

ne znam da li je taj čovek jedan jedini put dobio neki normalan žreb  

pored toliko anonimusa u žrebu, njemu zapadne dr ivo u prvom kolu   :ph34r:

ali ok, ovaj put, obzirom da nije nosilac, mogao je da prođe i gore 

 

ed.ed.

jelena nije otkazala luxemburg

koja luđakinja  :isuse:

Edited by dùda
Link to comment

Bio Almagro dugo povredjen, pa se vratio pre nekih 4-5 meseci. Koristio garantovani rejking i odigrao par odlicnih meceva sa top igracima. Ne znam sta bi sa njim posle toga.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...