Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Federer 2006 je bio jednako dominantan kao i NJole danas, ako ne i dominantniji... NJole je 2011 bio bolji nego danas... Danas je samo pametniji, igra daleko racionalnije i zato se cini da je bolji nego ikada :)

 

mozda i nije tako, ali se meni tako cini :D

 

Mnogi teniski analitičari porede ovu sezonu sa 2011. kada je Novak takođe osvojio tri Gren slema. 

 

“Sada je mnogo bolji. Igra sa mnogo više samopouzdanja, sa mnogo više iskustva. Mislim da je ova godina mnogo bolja jer je igrao dominantnije”, smatra Vajda i dodaje da nije iznenađen Novakovom dominacijom u 2015. godini.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

ispala je anči, ostala je tuza

turnir će uzeti garbin muguruza

 

što je agnješka propala, izgleda kao da ima 47 godina.

Edited by Malvo
Link to comment

aga je vrlo, vrlo zahebana igračica

da se rodila u eri drvenih reketa, imala bi nekoliko slemova i bar godinu dana na mestu broj 1

 

izgleda muguruza, kao i ana, nema živce za ovo nadigravanje sa agom

Link to comment

aga je vrlo, vrlo zahebana igračica

da se rodila u eri drvenih reketa, imala bi nekoliko slemova i bar godinu dana na mestu broj 1

 

izgleda muguruza, kao i ana, nema živce za ovo nadigravanje sa agom

Aga se vrača nakon katastrofe u prvom delu sezone. Opet postaje ona zajebana smaracica koja ruši sve redom. Neznam koja teniserka može da ima živce da igra s njom Ana i JJ definitivno ne Mozda Lucie mačka mada ne verujem

Link to comment

meni deluje ko da uvezbava nesto sa servisom, a zabole ga ako izgubi, uzece na protivnikov servis...

 

Za ovaj mec sumnjam da je ista isprobavao, jednostavno mu je pala koncentracija. Ovo sto Novak radi na ovom turniru je brutalno, ponekad nije lako s punom koncentracijom odigrati meceve na kojima je samo pitanje hoce li protivnik dobaciti do punog sata ili ce biti porazen pre tog roka.

Link to comment

 Ovo sto Novak radi na ovom turniru je brutalno,

nisam mnogo tenisa gledala ovih dana, ali kada se pogledaju novakovi rezultati sa ovog turnira, stvarno ti dođe da se zapitaš šta se to dešava ?

 

biće zanimljivo sutra sa rafom

mislm, biće nezanimljivo  :D

Link to comment

Ja sam malo gledala danas i juče Novaka, i ono što sam videla je zastrašujuće. Kao elementarna nepogoda.Pogotovo danas, Ferer uopšte nije bilo kakav igrač, jeste malo stariji, ali to je nebitno. Čovek je bio potpuno nemoćan da bilo šta uradi protiv Đokovića. Treći gem u drugom setu je dobio samo zato što je Novak tako odigrao, a ne zato što je on svojom igrom uspeo da osvoji te poene.

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...