Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Ne znam, mozda je i prejaka tvrdnja - ali ovaj nivo igre kakav Novak pruza poslednjih meseci nije nikad vidjen u tenisu. U poslednjih 25 godina koliko pratim je bilo dosta velikih sampiona, ali siguran sam da niko nije igrao ovako dobro. A tesko mi da pretpostavim da je u proslosti neko sa dosta losijom opremom, kondicijom i i svim ostalim elementima mogao da pridje ovom nivou.

 
Tako da, uzivajmo u najboljem tenisu u istoriji :)
Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Federer 2006 je bio jednako dominantan kao i NJole danas, ako ne i dominantniji... NJole je 2011 bio bolji nego danas... Danas je samo pametniji, igra daleko racionalnije i zato se cini da je bolji nego ikada :)

 

mozda i nije tako, ali se meni tako cini :D

Link to comment

Federer 2006 je bio jednako dominantan kao i NJole danas, ako ne i dominantniji... NJole je 2011 bio bolji nego danas... Danas je samo pametniji, igra daleko racionalnije i zato se cini da je bolji nego ikada :)

 

mozda i nije tako, ali se meni tako cini :D

 

Ni blizu.

Link to comment

Ma Malvo ako se sretnu u finalu pustice je Gabrina njih dve su ortakinje a Ani treba pobeda za Singapur Gabrina je več tamo.

Ako Ana bude igrala kako sam je danas malo gledao, a Muguruza na nivou kao sto sad igra sa ovom Amerikankom, pojesce je Ana za dorucak :fantom:

 
Ali kako se ne pribojaviti Aninog raspada posle osvojenog prvog seta :(
Link to comment

Federer 2006 je bio jednako dominantan kao i NJole danas, ako ne i dominantniji... NJole je 2011 bio bolji nego danas... Danas je samo pametniji, igra daleko racionalnije i zato se cini da je bolji nego ikada :)

 

mozda i nije tako, ali se meni tako cini :D

Ne pricam o dominaciji, vec o kvalitetu tenisa. U ovom slucaju je velika razlika... A Novak danas i Novak 2011 nisu ni blizu isti. Ovo je poezija bre :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...