Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

+1

30 dana pauze od kojih 20 provede na krstarenju mediteranom ga izbaci iz forme dovoljno da to iskoriste protivnici u samoj završnici ovih mastersa i uso

A šta da igra?

Umag?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispljuvala ga Mirka da je placko jos zimus..tesko da je ovo izvodljivo

Maska. -_-

Matori igra odlično Novak očajno i to je to.

Jedino je rezultat prvog seta nerealan.

Link to comment

Novak ponovo gubi jer niko ne navija za njega, odnosno očigledno da svi navijaju protiv. Ljuti se što ga ne vole umesto da mu to bude veći motiv! Ovde je potreban 1 Rafa....

Link to comment

+1

30 dana pauze od kojih 20 provede na krstarenju mediteranom ga izbaci iz forme dovoljno da to iskoriste protivnici u samoj završnici ovih mastersa i uso

 

nije samo fizička forma u pitanju, već i psihička. on toliko sere o punjenju baterija, a dođe u Montreal ko da je bio žrtva torture. A u tom periodu i nema nekih turnira koje bi igrao, sem onih nekih na šljaci, koje nije igrao ni kao tinejdžer. Ja ne umem da objasnim ovakav mentalni pad. On je jedan izduvani balon kome treba skoro dva meseca da ponovo počne da liči na sebe. to je malo predugačko vreme za ovaj nivo profesionalnog sporta.

Link to comment

A možda ga stvarno malo zabole.

Hoće leto za sebe i porodicu, hoće da se zeza i takav nikakav je u finalu.

(Mislim da je Vajda na odmoru.)

Link to comment

nije samo fizička forma u pitanju, već i psihička. on toliko sere o punjenju baterija, a dođe u Montreal ko da je bio žrtva torture. A u tom periodu i nema nekih turnira koje bi igrao, sem onih nekih na šljaci, koje nije igrao ni kao tinejdžer. Ja ne umem da objasnim ovakav mentalni pad. On je jedan izduvani balon kome treba skoro dva meseca da ponovo počne da liči na sebe. to je malo predugačko vreme za ovaj nivo profesionalnog sporta.

 

Pa dobro sad, Nadal je ovo radio godinama. S tim što se on odjavljivao nakon američke turneje, a ne usred sezone. Valjda je ipak američka turneja važnija od azijske.

Link to comment

A možda ga stvarno malo zabole.

Hoće leto za sebe i porodicu, hoće da se zeza i takav nikakav je u finalu.

(Mislim da je Vajda na odmoru.)

Bio u Montrealu
Link to comment

Pa dobro sad, Nadal je ovo radio godinama. S tim što se on odjavljivao nakon američke turneje, a ne usred sezone. Valjda je ipak američka turneja važnija od azijske.

 O tome smo pričali hiljdu puta ovde, a sve se svodi da Novaka obožavaju u Šangaju i Pekingu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...