Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

meni se čini da u gušenju statistikom dominiraju srpski komentatori nove generacije. pretpostavljam da je to zato što pojma nemaju o onome što prenose, u suprotnom bi pričali o tome, umesto o glupostima.

 

Da, stim sto bi iz ove kategorije apsolutno izostavio Viskovica kad prenosi tenis ... A ovo sa slovom P mislim da je neka njegova sprdnja na Acin racun.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kladionice daju 50-50% šanse. Novak bolji igrač, Federer igra bolje turnir.

 

Ipak mislim da ce Novak zaigrati blizu svog maksimuma i da će to biti dovoljno za relativno laganu pobedu u dva sata.

Link to comment

Da, stim sto bi iz ove kategorije apsolutno izostavio Viskovica kad prenosi tenis ... A ovo sa slovom P mislim da je neka njegova sprdnja na Acin racun.

i on previse prica i jos vise se prenemaze i preteruje. Uzasan je.
Link to comment

I takav je podnosljiviji od ostalih, makar prati taj tenis ceo zivot i zna nesto...

 

Inace, uplaceno 2:0 za Novaka po kvoti 3.30, i lepo je izvukao sad ovih 15:40 u trecem gemu. Idemo sad po brejk :D

Link to comment

matori od starta veoma hrabro... a ne rizično.

već drugi put u dužim razmenama šalje Noletu one polukratke kao mamac za izlazak na mrežu...za sada ne pali.

serva mu je nikad bolja. 

 

jedino da mu nešto popusti u nastavku...makar to bile i pertle...ovako zaebat performans skroz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...