Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadal ipak uzeo set Lopezu. Navijam da se sretne sa Federerom u cetvrtfinalu.

 
A DImitrov uze prvi set Mareju. Tu vec ne navijam za favorita :)  
 
edit: i odmah brejk Dimitrova u drugom. Marej ocajan.
Edited by Timmy
Link to comment

Kakav headcase je Dimitrov, stvarno neverovatno. Posle svakog sjajnog poena sledi teska brljotina. Ceka drugi servis na mec loptu 2 metra iza osnovne linije, glumi Samprasa [lose] bez ikakve potrebe, onaj bekhend slajs u mrezu ne zna verovatno ni sam sta je to trebalo da bude...

Link to comment

nikad nece biti igrac taj dimitrov. sad je vec jasno.

 

mnogo mi zao nadala. hteo sam gledati klasik, ali jbg lopez zasluzeno dobio. bio je bas dobar mec.

 

Pa i nije bio po Rafu, igra malo bolje na ovoj turneji primetno je, kretanje i agresivniji je, ali ni blizu sebe. Kad on ima dva puta visak breaka, propusta skoro dva puta po 0:40, sve set lopte, pre toga imao servis za set i naravno dupla ze break Lopeza (inace to je sada pravilo, da u bitnom gemu nema kad nije odservirao neku duplu) i tako. Odigra recimo 3 brutalna poena, pa onda promasi 2 lagana forehanda kao najgori pocetnik, jbg...

Link to comment

pa kazem da je h2h klasik a ne i potencijalni rezultat. 

 

nadalov trademark je u poslednje vreme postao da ne zna odservirati za set/mec. skoro svaki put kad ga gledam se to desi. nebitno jel vodi 5:2 ili 5:4. samo se nadam da ce se sledece sezone vratiti bar onaj stari nadal ili nekih 80% od njega koji je dovoljan za top4.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...