Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Dzabe zdrebe kad ima sindrom druge nedelje, verujem da je to problem. Tek se prilagodi (ovih dana) i onda se umori od prilagodjavanja i udje u :basmebrigazasve: mode

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • duda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam tek sad shvatila da je ovo polufinale i da je Nišikori pobedio Nadala. Vrućina me potpuno poremetila. Kako je igrao Nišikori?

 

 

Inače, Novak izgleda i igra kao da mu je ovo priprema za sledeće turnire, tj. Sinsinati, koji sigurno želi mnogo više da dobije nego Montreal, a oba su trening za US Open. Ali uz sve to njegovo njanjavo igranje sada, na dobrom je putu ka finalu jer je dobio pri set sa 6:4

Link to comment

Ja sam tek sad shvatila da je ovo polufinale i da je Nišikori pobedio Nadala. Vrućina me potpuno poremetila. Kako je igrao Nišikori?

 

Otprilike isto kao kad je prosle godine dobio Novaka na US Open-u.

Link to comment

Od koga je onda djoka gubio 2-0, pa okrenuo pre 6-7 godina na rg. Meni stajalo da je neki frenchi i to bas chardy, kad ovi rekose da mu seta nikad nije uzo.

Link to comment

bas sam hteo napisati seppija ali to je bilo sad nedavno...

 

inace sad citam, novak ima 12 uzastopnih pobeda u finalima mastersa.

Ima preko 50 uzastopnih pobeda na mastersima. Poslednji poraz prošlogodisnji Sinsi. Nestvarno.

Link to comment

bas sam hteo napisati seppija ali to je bilo sad nedavno...

 

inace sad citam, novak ima 12 uzastopnih pobeda u finalima mastersa.

Ima 50tak uzastopnih pobeda na mastersima. Poslednji poraz prošlogodisnji Sinsi. Nestvarno. Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...